FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg táborov

Artlandia - divadelný kurz


Artlandia je denný tábor pre deti od 5 do 14 rokov a zameriava sa na štyri smery: Divadlo, tanec, výtvarné umenie a šport. Sídlom tábora počas leta sú priestory 1. súkromného gymnázia na Bajkalskej 20 v Bratislave.

1. turnus    08.07 - 12.07 (o 21 dní) 6-14 roční - 5 dní za 130 € (3916.38 Sk) 26 €/deň (783.28 Sk/deň)
2. turnus    15.07 - 19.07 (o 28 dní) 6-14 roční - 5 dní za 130 € (3916.38 Sk) 26 €/deň (783.28 Sk/deň)
3. turnus    22.07 - 26.07 (o 35 dní) 6-14 roční - 5 dní za 130 € (3916.38 Sk) 26 €/deň (783.28 Sk/deň)
4. turnus    29.07 - 02.08 (o 42 dní) 6-14 roční - 5 dní za 130 € (3916.38 Sk) 26 €/deň (783.28 Sk/deň)
5. turnus    05.08 - 09.08 (o 49 dní) 6-14 roční - 5 dní za 130 € (3916.38 Sk) 26 €/deň (783.28 Sk/deň)
6. turnus    12.08 - 16.08 (o 56 dní) 6-14 roční - 5 dní za 130 € (3916.38 Sk) 26 €/deň (783.28 Sk/deň)

tabor Artlandia - divadelný kurz
Obrázok tábora
Tábor program:

Divadelný kurz – na divadelnom alebo aj dramatickom kurze dostane každé prihlásené dieťa možnosť zahrať si v pripravovanom predstavení pre rodičov.  Divadelníci si počas týždňa okrem praktických cvičení osvoja poznatky aj z histórie či teórie divadla. Budú spoločne tvoriť najskôr scénky v menších skupinách a ako celá skupina budú spolu s lektorkou chystať veľkú divadelnú inscenáciu. Osvoja si základy javiskovej reči a základy herectva. Dieťa na divadelnom kurze má predpoklad získať sebavedomie vo verbálnom prejave ale aj prekonať niektoré bariéry (napríklad boj s trémou, tiché rozprávanie a pod.)Divadlo je pre deti formou ako sa začleniť do kolektívu prostredníctvom svojej postavy v divadelnej hre a súčasne ako si zodpovedne splniť a zahrať svoju rolu. Pri tvorení predstavenia lektorka dáva priechod fantázii detí, preto sa nesnaží deti vsadiť do konkrétnych rolí ale necháva im priestor vytvoriť si vlastný originálny príbeh, v ktorom si každý nájde svoju rolu a teda svoje miesto. Každá inscenácia prezentovaná pred rodičmi bude preto originálnym a jedinečným kusom.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

 • Počas celého týždňa aj počas záverečného vystúpenia bude zabezpečená fotodokumentácia a videodokumentácia, ktorú následne spracujeme a výsledné video a fotografie pre vás nahráme na zaheslované online úložisko. 
 • Počas celého týždňa je pre deti zabezpečená strava (desiata, obed, olovrant) a neustály pitný režim. Náš dodávateľ obedov dbá na vyváženú stravu. Používa len výberových dodávateľov surovín na čerstvé mäso, denne čerstvú zeleninu a ovocie. Vo varení dodržiava moderné spôsoby a teda nepoužíva múku, chemické zahusťovadlá a rôzne dochucovadlá. Používa výhradne čerstvú zeleninu a teda v jedlách nenájdeme mrazenú zeleninu, chemicky čistenú a pranú zeleninu bez výživových látok alebo vopred krájanú zeleninu. Disponuje vlastnou BIO záhradkou, bez chemických postrekov, hnojenou len vlastným BIO kompostom. Pestuje si čerstvé bylinky a rôzne druhy zeleniny ako napríklad: cuketa, tekvica, paradajka, baklažán, uhorka, kukurica, citrón, a iné. V prípade najrôznejších diét, intolerancií a alergií nás neváhajte upozorniť a my vám spoločne zabezpečíme jedlo podľa požiadaviek.   
 • Limitovaný počet detí na jeden kurz. Tábor Artlandia dbá na kvalitu poskytnutých služieb a starostlivosť o deti a dodržuje stanovený limit 10 detí na jeden kurz.   
 • Doplnkový program pre deti ako profesionálne divadelné predstavenie, maľovanie na tvár a ďalšie.  
 • Divadelný, tanečný a výtvarný kurz má záverečný výstup. Divadelné predstavenie, tanečné vystúpenie a slávnostná výstava určite poteší každého rodiča. Pre športovcov je pripravené záverečné vyhodnotenie a prekvapenie.
 • Každé dieťa v tábore má možnosť vyrobiť si a odniesť domov ako spomienku táborové tričko už v cene tábora.

V cene:

denne 8 hodinový program pre deti kvalifikovanými lektormi s praxou, strava 3x denne (desiata, obed, olovrant), nepretržitý pitný režím, vyhotovenie foto,video záznamu a vyhotovenie kópie DVD zo záverečného vystúpenia, doplnkový program - divadelné predstavenie, maľovanie na tvár a ďalšie pridané aktivity

Príplatky:

 • žiadne príplatky


Artlandia

Mgr. art. Peter Kováčik, Mgr. art. Kristína Szénásiová, Plickova 12, Bratislava 831 06

Telefon: +421910325802,+421915204777
WEB: www.kapl.sk
e-mail: info@kapl.sk
Organizuje tabory od roku: 2016
Typ organizácie: iné

Areál:

Areál 1. súkromného gymnázia Bajkalská 20, Bratislava

V areáli:

 • Uzavretý veľký areál s novou telocvičňou vybavenou paravanovými zrkadlami na tanečný kurz, toaletami a sprchami   
 • Originálne a skutočné divadelné pódium pre divadelný kurz s profesionálnou technikou
 • Novoprerobená výtvarná miestnosť a spoločenské priestory   
 • Areál poskytuje aj futbalové ihrisko a veľký zrenovovaný priestor pre iné vonkajšie aktivity a hry.    
 • Okrem príjemných priestorov je areál vybavený kvalitným a čistým sociálnym zariadením. Priestory v ktorých sa tábor koná, budú denne upratované a dôkladne čistené.

Ubytovanie:

Bez ubytovania - Denná dochádzka / www.kapl.sk

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Bez dopravy - Denná dochádzka

Vedúci:

 • Starostlivo vyberaní lektori. Všetci lektori umeleckých kurzov Artlandia sú študentmi alebo absolventmi Vysokej školy múzických umení v Bratislave či inej školy s umeleckým zameraním, ktorá ponúka v umeleckom odbore kvalitnú teoretickú aj praktickú nadstavbu. Lektori majú skúsenosti s prácou s deťmi a viedli už mnohé lekcie, workshopy a detské tábory. Športový kurz Artlandia vedie aktívne športujúci lektor s teoretickými a praktickými poznatkami z viacerých druhov športu.


Priamy odkaz na web: kapl.sk/artlandia/detske-tabory/

Dátum pridania do databázy: 2018-12-13 09:48:41

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory