FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - VITOUR
 
katalóg táborov

Chata nad plážou - Kunovská priehrada


Ak hľadáš super tábor a máš 7 -14 rokov, osvedčená Chata nad plážou na Kunovskej priehrade len 100 km od Bratislavy je znova to správne miesto na ideálne prázdniny!

1. turnus    12.07 - 19.07 (o 41 dní) 7-14 roční - 8 dní za 212 € (6386.71 Sk) 27 €/deň (798.34 Sk/deň)

tabor Chata nad plážou - Kunovská priehrada
Obrázok tábora
Tábor program:

Pozor, pozor, pozorne si prečítajte toto hlásenie! Ešte stále doznievajú v Tebe letné spomienky? Čo tak už teraz sa začať pripravovať na Bláznivú letnú táborovú "horúčku" plnú radosti, neuveriteľných zážitkov, priateľstiev, hier a súťaží. Už sa na Teba teší CRAZY partia táborových vedúcich, ktorí ťa prevedú letnou sprchou bláznivých dobrodružstiev a nekonečnou energiou. Po čase môžeš zabudnúť aké hry, nápady a súťaže ťa v tábore sprevádzali, avšak nikdy nezabudneš, ako si sa v našom tábore cítil. Ten pocit je proste neopísateľný a nezabudnuteľný. Tak neváhaj a pridaj sa k nám na Cestu letného táborového dobrodružstva. Budú na Teba čakať rôzne  etapovky, kvízové, logické, vedomostné hry a súťaže, strategické i detektívne hry. A samozrejme, že sa budeme aj kúpať. Bez toho by leto nebolo letom. Ale, Tvojím najväčším darčekom budú nové priateľstva, nekonečná fantázia a zážitky navždy. Tak už nepremýšľaj a vyplň prihlášku. Čakáme práve na Teba:).

Chata nad plážou je znova to správne miesto.  A nezabudni do tábora prihlásiť aj kamošov, všetci tak získate super ročníkové táborové tričká zadarmo...

V cene:

6x ubytovanie,celodenná strava 5x denne,pitný režim, táboroví vedúci,materiál na činnosť,sladkosti a odmeny na súťaže,výlet na kúpalisko v Senici,zákonné poistenie insolventnosti CK,20% DPH.V cene je zdravotník a lekárnička na poskytnutie prvej pomoci.

Príplatky:

  • doprava autobusom                    23,00 €
  • poistenie storna, úrazu do 14r      0,50  € za deň
  • poistenie storna, úrazu od 15r      1,00  € za deň
  • táborové tričko                            4,00                                                
  • Prihlás aj kamošov a získate zadarmo super ročníkové táborové tričká!


CEVARM ck pre deti

Mgr. Mária Mravcová, Smrečianska 15, 81105 Bratislava

Telefon: 02/52498426
WEB: www.cevarm.sk
e-mail: info@cevarm.sk
Organizuje tabory od roku: 1991
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Kunovská priehrada, Chata nad plážou

V areáli:

Jedáleň s televízorom, spoločenská miestnosť, záhradné sedenie s grilom, v športovom areáli ruské kolky, obrie šachy, basketbalový kôš, minigolf, ihrisko na futbal, volejbal .

Ubytovanie:

murovaná chata s 2 a 3-lôžkovými izbami. Izby sú bunkového typu,každá bunka zložená z 2 a 3- lôžkovej izby má vlastné sociálne zariadenie.

Sociálne zariadenia sú:

na bunku

Doprava:

autobusom, nástup BA

Vedúci:

V CEVARMe sú vždy tí najlepší :)


Priamy odkaz na web: www.cevarm.sk/tabory/letne-tabory/chata-nad-plazou

Dátum pridania do databázy: 2019-12-11 11:28:17

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory