FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

FANLANDIA Kunov


Pre veľký záujem je tu znova FANLANDIA,tentokrát na novom skvelom mieste v areáli Kunovskej priehrady.Akčný Juro so svojou partiou pre teba pripravil zábavu plnú úletov a hier. Tak poď s nami zažiť skvelé leto!

1. turnus    29.06 - 08.07 (o -109 dní) 7-16 roční - 10 dní za 210 € (6326.46 Sk) 21 €/deň (632.65 Sk/deň)

tabor FANLANDIA  Kunov
Obrázok tábora
Tábor program:

Obľúbená  Fanlandia sa v novej sezóne uskutoční v rekreačnom areáli KUNOVSKÁ PRIEHRADA. Medzi benefity nového táborového areálu patrí KVALITNEJŠIE ubytovanie a kúpanie priamo pod chatou. Aj v tejto sezóne môžu  rodičia a priaznivci v priebehu tábora sledovať zážitky fanlanďákov na FB Fanlandie. Akčný Juro so svojim tímom znovu pripravil tábor plný úletov, zábavy a hier, ideálne miesto pre všetkých, čo sa nechcú doma nudiť. Čaká ťa BINGO GAME , športovo – kreatívna hra FARBIČKY, zábavné OLYMPIJSKÉ HRY. Doobeda si vyberieš aktivitu  záujmového krúžku - tanečného, výtvarného, turistického, športového, alebo retro krúžku  Ako sme sa hrávali kedysi J  Športového ducha a výdrž si otestuješ v TÁBOROVOM  DESAŤBOJI, vo večernom programe   Miss a MISSÁK FANLANDIE  vyberieš svoju kráľovnu a kráľa Fanlandie . Zabavíš sa pri úlohách PEVNOSŤI  BOYARD, FANKY SUPERSTAR alebo budeš vhodnými manévrami  bojovať o  FANKY ŽIVOT .Čaká ťa aj pohoda na pieskovej pláži, opaľovanie, kúpanie, karaoke pri táboráku,  FANKY PÚŤ  a TOPGRAMIÁDA. Neváhaj a poď medzi nás, 10  dní zábavy a hier - Fanlandia je ten správny tábor pre teba !

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Poď s nami do FANLANDIE a budeš chcieť ísť o rok znova : )

V cene:

9x ubytovanie,celodenná strava 5x denne, pitný režim, táboroví vedúci, materiál na činnosť, sladkosti a odmeny na súťaže, zákonné poistenie insolventnosti CK, 20% DPH. V cene je zdravotník a lekárnička na poskytnutie prvej pomoci.

Príplatky:

  1. doprava autobus                   23,00 € 
  2. poistenie storna,úrazu do 14r /od 15r    0,50/1,00 € za deň
  3. ročníkové táborové tričko        4,00 €

 
 


CEVARM ck pre deti

Mgr. Mária Mravcová, Smrečianska 15, 81105 Bratislava

Telefon: 02/52498426
WEB: www.cevarm.sk
e-mail: info@cevarm.sk
Organizuje tabory od roku: 1991
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Chata nad plážou, Kunovská priehrada 623, Senica

V areáli:

V chate je k dispozícii jedáleň s televízorom (spoločenská miestnosť), klubovňa na hobby program, zá hradné sedenie s grilom, v športovom areáli ruské kolky, basketbalový kôš, minigolf, ihrisko na futbal, volejbal.     

Ubytovanie:

Kunovská priehrada,murovaná chata s 2 a 3-lôžkovými izbami bunkového typu, každá bunka je zložená z 2 a 3 - lôžkovej izby a má vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC).

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Autobusom alebo individuálna doprava. Nástupné miesto BA.

Vedúci:

V CEVARMe sú vždy tí najlepší : )


Priamy odkaz na web: www.cevarm.sk/tabory/letne-tabory/fanlandia

Dátum pridania do databázy: 2018-12-18 21:43:21

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory