FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama - Bombovo
 
katalóg táborov

JARNÉ PRÁZDNINY denný tábor v Bratislave


V Mravčom klube sa zahráš LEGO, Ducha, Doobble,stolný futbal,vyblázniš sa na atrakciách zábavného centra Kids House,pozrieš si hrad Devín,most "Chucka Norrisa",bunker, aj rozhľadňu.

1. turnus    17.02 - 21.02 (o -48 dní) 6-12 roční - 5 dní za 135 € (4067.01 Sk) 27 €/deň (813.4 Sk/deň)

tabor JARNÉ PRÁZDNINY denný tábor v Bratislave
Obrázok tábora
Tábor program:

PONDELOK:  Privítanie v Mravčom klube, táborové tričko,LEGO kocky a Dobble. Čaká nás výprava do leso parku na Kolibe aj vyhliadková veža na Kamzíku. Po chutnom obede sa v klubovni a na ihrisku zahráme tímové hry, dokončíme stavby z LEGO kociek alebo si nakreslíme  vyhliadkovú vežu.                                                            
 UTOROK: Športovo - zábavné centrum Kids house  plné vzrušujúcich atrakcií. Môžeš sa spúšťať z vrcholu ľadovca, sánkovať na umelej tráve, vyšantiť na trampolínach-super zážitok. Poobede sa dozvieme  či Vie prasa lietať?,zahráme sa Triafačku aj Stratené hlásky. STREDA: Výprava k „Mostu Chucka Norrisa“ s peknými výhľadmi na najvyšší vrch Bratislavy Devínsku Kobylu a pieskovcovú horu Sandberg.Pod cyklomostom objavíme skutočný bunker a ihrisko. Poobede  DUCH aj súťaže o najoriginálnejšiu LEGO stavbu
ŠTVRTOK:      Výlet k národnej kultúrnej pamiatke- hrad Devín. Na hrade  sa dozvieme veľa zaujímavosti aj staré povesti. Poobede kreslenie hradov, Hradné pexesoPoľovačka.   PIATOK: Navštívime interaktívne výstavy Šperkopríbeh Veže do neba v Medzinárodnom dome umenia pre deti BIBIANA. Dozvieme sa prečo ľudia stavajú veže, pozrieme si klenotnícky miniateliér. Poobede POKLADovka s hľadaním pokladu, spomienkový list a darček . 

Ďalšie zaujímavosti tábora:

V dennom tábore CEVARM je vždy zábava.

V cene:

Program a starostlivosť o deti na 5 dní denne v čase od 7:30 - 16:30, strava 3x ( desiata,obed, olovrant),pitný režim, vstupenky,doprava MHD na výlety,materiál a pomôcky na aktivity, odmeny na súťaže,vedúci tábora, 20% DPH.

Príplatky:

Poistenie pre prípad úrazu alebo storna si objednáte za príplatok 2,50 €/ 5 dní


CEVARM ck pre deti

Mgr. Mária Mravcová, Smrečianska 15, 81105 Bratislava

Telefon: 02/52498426
WEB: www.cevarm.sk
e-mail: info@cevarm.sk
Organizuje tabory od roku: 1991
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Mravčí klub CK CEVARM, Bratislava Staré mesto

V areáli:

Mravčí klub v areáli CK CEVARM na Smrečianskej ulici č.15  neďaleko Račianskeho Mýta vybavený spoločenskými hrami, stolným futbalom a športovým materiálom na táborové aktivity. 

Ubytovanie:

denný tábor bez ubytovania

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna

Vedúci:

V CEVARMe sú vždy najlepší : )


Priamy odkaz na web: www.cevarm.sk/tabory/denne-tabory

Dátum pridania do databázy: 2019-12-11 11:06:23

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory