FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

LET´S PLAY - poď sa hrať


LET´S PLAY - Poď sa s nami hrať a zabávať, na dobrodružnú cestu do sveta  zvierat. Čakajú ťa výlety,hry v klubovni, na ihrisku,kúpalisko,zmrzlinová párty, opekačka, ročníkové táborové tričko a darček.  

1. turnus    02.07 - 06.07 (o -163 dní) 6-12 roční - 5 dní za 100 € (3012.6 Sk) 20 €/deň (602.52 Sk/deň)
2. turnus    23.07 - 27.07 (o -142 dní) 6-12 roční - 5 dní za 100 € (3012.6 Sk) 20 €/deň (602.52 Sk/deň)
3. turnus    13.08 - 17.08 (o -121 dní) 6-12 roční - 5 dní za 100 € (3012.6 Sk) 20 €/deň (602.52 Sk/deň)

tabor LET´S PLAY - poď sa hrať
Obrázok tábora
Tábor program:

PONDELOK:  Zoznamka s kamarátmi,originálne ročníkové táborové tričko a celotáborová hra Záhada strateného medveďa. Čaká nás Výprava do prírodnej rezervácie Sandberg, športové a zábavné hry na ihrisku aj Zvieracie pexeso.     
UTOROK  : Zázrak prírody - Príbeh  života na zemi  a návšteva Prírodovedného múzea. Zahráme sa  Opice, poobede sa osviežime a vyšantíme na kúpalisku Delfín.          STREDA  :   Surikaty vlnkavé, Pandy červené aj iné milé zvieratká v  ZOO, pozrieš si DINOPARK aj 3D film. V zábavnej hre o zvieratách sa dozvieš akým spôsobom bojuje klokan alebo  prečo spí medvedík koala až 20 hodín denne.Poobede frisbee, floorball, kroket  a  zmrzlinová párty.
ŠTVRTOK :    Výprava za priateľskými zvieratkami Biofarmy Príroda. Pohladíme poníka Ďurka, koníky Kuba, Micu a Raspberry, ovce, kozy, somárika Artura, pozdravíme mačky, králiky, morské prasiatka, husy, kačky, sliepky, prasiatka aj diviaka Šaňa. V  Mravčom klube roztočíme obľúbený Stolný futbal a Rybičky.                                                                                                           PIATOK :  Opekačka na Železnej studienke a zábava na atrakciách Partizánskej lúky. Poobede športové a tímové hry v parku, hľadanie Pokladu   strateného medveďa, spomienkové listy a darček.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Skvelý program a zábava na 5 dní: )

V cene:

Strava 3x denne ( desiata, obed, olovrant ),pitný režim, program a starostlivosť o deti 5 dní, denne už od 7:15 hod,ročníkové táborové tričko a darček pre každé dieťa, priestory klubovne, vstupné a doprava MHD na výlety, pomôcky na aktivity, spoločenské a športové hry, sladkosti na súťaže, vedúci tábora, fotky na stiahnutie, 20% DPH

Príplatky:


Poistenie storna,úrazu 0,50 za deň                                                                          


CEVARM ck pre deti

Mgr. Mária Mravcová, Smrečianska 15, 81105 Bratislava

Telefon: 02/52498426
WEB: www.cevarm.sk
e-mail: info@cevarm.sk
Organizuje tabory od roku: 1991
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Bratislava mesto, lesopark Koliba, Železná studienka,kúpalisko s tobogánom

V areáli:

V chate je k dispozícii jedáleň s televízorom , klubovňa na hobby programy, záhradné sedenie s grilom, v športovom areáli ruské kolky, obrie šachy, basketbalový kôš, minigolf, ihrisko na futbal, volejbal. Aktuálne je priehrada vypustená, v cene pobytu je výlet na kúpalisko v Senici.   

Ubytovanie:

denný tábor bez ubytovania

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna

Vedúci:

Ako vždy tí najlepší : )


Priamy odkaz na web: www.cevarm.sk/tabory

Dátum pridania do databázy: 2017-12-11 10:13:15

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory