FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg táborov

AVATAR Guardo - V.Kalibutan


Originálny, feelingový tábor vytvorený pre všetkých, ktorí hľadajú vôňu dobrodružstva, výnimočný program, skutočný spirit AVATAROV. Získaj schopnosti, ktoré ti bude závidieť celý svet.

1. turnus    14.07 - 19.07 (o -249 dní) 6-16 roční - 6 dní za 130 € (3916.38 Sk) 22 €/deň (652.73 Sk/deň)
2. turnus    19.07 - 25.07 (o -244 dní) 6-16 roční - 7 dní za 150 € (4518.9 Sk) 21 €/deň (645.56 Sk/deň)
3. turnus    25.07 - 01.08 (o -238 dní) 6-16 roční - 8 dní za 170 € (5121.42 Sk) 21 €/deň (640.18 Sk/deň)
4. turnus    01.08 - 08.08 (o -231 dní) 6-16 roční - 8 dní za 170 € (5121.42 Sk) 21 €/deň (640.18 Sk/deň)

tabor AVATAR Guardo - V.Kalibutan
Obrázok tábora
Tábor program:

Top levelový tábor AVATAR vstúpil do ďalšieho KALIBUTANU. Avatari – Strážcovia musia v tomto roku obetovať svoje pohodlie, čas , výhody v prospech každého kto potrebuje pomoc. Obetovať výhru prípadne niečo ešte vyššie pre záchranu a pomoc toho kto je v núdzi. Učia sa pomáhať druhým, ktorí nie sú tak úspešní alebo „dokonalí“ na úkor svojho ja. Zároveň sa Avatar Guardo učí chrániť svoje zdravie a starať sa o svoje telo. Cvičenie, šport, pravidelný pohyb, čerstvý vzduch, otužovanie, budovanie imunity svojho tela, sú dôležité pre každého strážcu. Guardo je vždy ochotný pomôcť nielen kamarátom ale aj s vodcovi. Keď ho niekto osloví je ochotný upratať napríklad miestnosť, urobiť poriadok na ohnisku, priniesť drevo, či vyčistiť bazén alebo iba poradiť či  povzbudiť každého nového Avtara
Nasinatiovia v uplynulom veku porazili predátorov a kyborgov, ktorí menili DNA mladých Avatarov a zachránili svojho najstaršieho kmeňového šamana Dako Lalaka. No posledné proroctvo šamana vyrieknuté pre piaty kalibutan bolo desivé. Kyborgovia zneužijú ľudí z Modrej planéty na to aby zničili eko systémy, strom života a civilizáciu Avatarov na planéte Kynaia. Nastal čas aby strážcovia pomohli Matke prírode a Modrej planéte ochrániť život a všetky bytosti pred umelou inteligenciou neznámeho pôvodu a nedovolili migrovať týmto energiám na planétu Kynaia.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Okrem hlavného programu je pre deti pripravený aj doplnkový program, ktorý zahŕňa kúpanie v termálnych prameňoch v Sklených Tepliciach , oddychové aktivity, športové aktivity na multifunkčnom ihrisku, záujmové - kreatívne projekty a činnosti, feelingové hry, nočnú hru, opekanie špekáčikov pri táboráku, penovú party, zábavné a večerné programy, hapeningy,  námoty – haluze - halušky,   výlety do blízkeho okolia,  rozhovory pri sviečkach,  diskotéku a rozlúčkový program. Tábor je určený pre deti od 6 do 16 rokov, ktoré chcú mať výnimočné feelingové zážitky, spoznať skutočných priateľov, zlepšiť si svoje JA, vybudovať si svoj fantasy svet a pritom sa dobre zabaviť.

V cene:

Ubytovanie 2/4/5 lôžkové izby vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením, stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne strava + celodenný pitný režim, možnosť dietetických úprav jedla), zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu), originálny pobytový program - táborová hra + doplnkový večerný program podľa zamerania tábora + materiál a športové potreby k hrám a súťažiam, školený tím animátorov z vysokých pedagogických škôl (zabezpečuje programovú a výchovnú časť rekreácie vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o deti), kúpanie v termálnych liečivých bazénoch miestnych kúpeľov Sklené Teplice (1x), kúpanie v bazéne chaty U daniela (neobmedzené), Sladkosti na vyhodnotenie hier a súťaží, spomienkový darček pre každého účastníka pobytu, poistenie detí proti úrazu a následkom úrazu, zákonné poistenie CK proti insolventnosti, DPH.

Príplatky:

25,00 € - Spoločná preprava detí na tábor (Bratislava – Repište a späť), autobus/vlak/mikrobus 7,00 € - Táborová farebná šiltovka s logom (je možnosť objednať a zaplatiť aj pri nástupe na tábor) 5,00 € - Táborové farebné tričko s grafikou a logom (je možnosť objednať a zaplatiť aj pri nástupe na tábor) * Táborový poukaz je možné uhradiť po dohode s organizátorom aj na splátky.


CK Agentúra O.K.

Moško Ladislav, Chata U daniela Repište 179

Telefon: 0905303070
WEB: www.aok.sk
e-mail: mosko@agenturaok.sk
Organizuje tabory od roku: 1993
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Chata U Daniela CHKO Štiavnické hory v blízkosti termálnych prameňov kúpelnej obce Sklené Teplice

V areáli:

Horská chata má 70 lôžok. Jedáleň a bufet s kapacitou 70 miest sú vhodné na rôzne pracovné, spoločenské, zábavné a rodinné udalosti (porady, semináre, školenia, svadby, bankety a spoločenské večierky). Priestor je vybavený Tv prijímačom, videom a DVD prehrávačom, svetelnou a zvukovou aparatúrou. Klubovňa má 10 - 16 miest a je vhodná na menšie školenia, porady a semináre pre rôzne firmy a organizácie. Je vybavená TV prijímačom a DVD prehrávačom. V príjemne upravenom a prírodne uzavretom areáli strediska je exteriérový plastový bazén, lovný rybník so skalkou (lov kaprov), detské ihrisko s preliezkami, ďalej novovybudované multifunkčné ihrisko s večerným osvetlením (na futbal, tenis, volejbal, basketbal a hokej), vonkajší krb s posedení, sezónny bufet, veľké keltské ohnisko, prírodná obora s chovom danielov a muflónov, parkovisko. Autobusová zastávka SAD cca 7 minút peši od chaty 

Ubytovanie:

Chata U Daniela 2/4/5 lôžkové izby vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Spoločná za doplatok a individuálna

Vedúci:

Určite medzi nimi nájdete Veľkého Brata, Jacka, Kubíka a veľa nových tvárí, ktoré vás určite oslnia a možno aj prekvapia. Takže je sa opäť na čo tešiť.


Priamy odkaz na web: www.agenturaok.sk/#aok

Dátum pridania do databázy: 2018-05-07 14:29:49

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory