FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg táborov

Úlet - prudko výbušný fun tábor


Relax tábor s kvalitnou zábavou vhodný pre náročných táborníkov.  Originálne hry a aktivity napísané špeciálne pre tento tábor od kreatívneho guru známeho ako GINKO.

1. turnus    22.08 - 30.08 (o -329 dní) 10-18 roční - 9 dní za 180 € (5422.68 Sk) 20 €/deň (602.52 Sk/deň)

tabor Úlet - prudko výbušný fun tábor
Obrázok tábora
Tábor program:

Prudko výbušný a dynamický tábor pre všetkých uletených tínedžerov.
Úlet to je to čo nás čaká tento rok ... po náročnom a vyčerpávajúcom súboji s časopriestorom, plnom uletených zážitkov, prichádza naozaj niečo čo tu ešte nebolo... Vzrušujúca cesta do budúcnosti plná nepredvídateľných a neoačakávaných zážitkov. Určite ti viem povedať len jedno... ak si myslíš, že preibližne vieš do čoho ideš, tak teraz v tejto chvíli zabudni na všetko čo ťa napadlo a neskúšaj si to predstaviť, lebo jediné ako môžeš zistiť viac je to zažiť spolu s nami! Ak si mal niekedy pocit, že tvoja predstavivosť je až príliš uletená, tak patríš k nám a budeme veľmi radi keď Ťa spoznáme. Ak si presvedčený, že Ťa už nič nedokáže prekvapiť, tak patríš k nám, lebo mi Ti dokážeme, že áno. Ak si odvážny a vytrvalý hľadáme práve teba, lebo tieto vlastnosti potrebujeme. Ak si pozitívny a tak trošku uletený tak už neváhaj, lebo si to práve Ty koho hľadáme!
Tento tábor je vhodný pre každého, kto hľadá zážitky a spomineky na celý život, nemá strach z nečakaného a očakáva neočakávané

Ďalšie zaujímavosti tábora:

V doplnkovom programe na Vás tradične čaká mnoho netradičných vecí ako kúpanie, skok do perín, penová párty, výlety do blízkeho okolia, kúpanie v liečivých termálnych prameňoch kúpeľov Sklené Teplice, večer na Vás čaká okrem Mega FUN Party aj táborák s opekaním, Táborové svadby, Nočné hry, a naša jedinečná Nočná Light Night Show. Tábor je vhodný pre deti a mládež od 10 do 18 rokov.

V cene:

Ubytovanie 2/4/ lôžkové izby vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením, stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne strava + celodenný pitný režim, možnosť dietetických úprav jedla), zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu), originálny pobytový program - táborová hra + doplnkový večerný program podľa zamerania tábora + materiál a športové potreby k hrám a súťažiam, školený tím animátorov z vysokých pedagogických škôl (zabezpečuje programovú a výchovnú časť rekreácie vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o deti), kúpanie v termálnych liečivých bazénoch miestnych kúpeľov Sklené Teplice (1x), kúpanie v bazéne chaty U daniela (neobmedzené), Sladkosti na vyhodnotenie hier a súťaží, spomienkový darček pre každého účastníka pobytu, poistenie detí proti úrazu a následkom úrazu, zákonné poistenie CK proti insolventnosti, DPH.

Príplatky:

Táborová farebná šiltovka s logom (je možnosť objednať a zaplatiť aj pri nástupe na tábor) 5,00 € - Táborové farebné tričko s grafikou a logom (je možnosť objednať a zaplatiť aj pri nástupe na tábor) * Táborový poukaz je možné uhradiť po dohode s organizátorom aj na splátky. Splátka sa netýka akciovej ceny a darčekovej poukážky na tábor.


CK Agentúra O.K.

Moško Ladislav, Chata U daniela Repište 179

Telefon: 0905303070
WEB: www.aok.sk
e-mail: mosko@agenturaok.sk
Organizuje tabory od roku: 1993
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Chata U Daniela CHKO Štiavnické hory v blízkosti termálnych prameňov kúpelnej obce Sklené Teplice

V areáli:

Horská chata má 70 lôžok. Jedáleň a bufet s kapacitou 70 miest sú vhodné na rôzne pracovné, spoločenské, zábavné a rodinné udalosti (porady, semináre, školenia, svadby, bankety a spoločenské večierky). Priestor je vybavený Tv prijímačom, videom a DVD prehrávačom, svetelnou a zvukovou aparatúrou. Klubovňa má 10 - 16 miest a je vhodná na menšie školenia, porady a semináre pre rôzne firmy a organizácie. Je vybavená TV prijímačom a DVD prehrávačom. V príjemne upravenom a prírodne uzavretom areáli strediska je exteriérový plastový bazén, lovný rybník so skalkou (lov kaprov), detské ihrisko s preliezkami, ďalej novovybudované multifunkčné ihrisko s večerným osvetlením (na futbal, tenis, volejbal, basketbal a hokej), vonkajší krb s posedení, sezónny bufet, veľké keltské ohnisko, prírodná obora s chovom danielov a muflónov, parkovisko. Autobusová zastávka SAD cca 7 minút peši od chaty.

Ubytovanie:

Chata U Daniela Ubytovanie 2/4/5 lôžkové izby vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Individuálna

Vedúci:

Ako v každom správnom tábore ani tu nebudú chýbať naši starí aj noví blázniví animátori na čele s Ginkom , ktorých poznáte z minulých táborov. Kto to bude sa dozviemem koncom mája 2018.


Priamy odkaz na web: www.agenturaok.sk/#aok

Dátum pridania do databázy: 2018-05-07 14:46:44

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory