FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg táborov

Škola v prírode HRONEC


Škola v prírode v krásnom prostredí Horehronia v skvelom hoteli. 

1. turnus    08.04 - 12.04 (o -100 dní) 7-15 roční - 5 dní za 76 € (2289.58 Sk) 15 €/deň (457.92 Sk/deň)

tabor Škola v prírode HRONEC
Obrázok tábora
Tábor program:

Každý deň v čase od 14:00 - 21:00 čaká na deti program v téme "Kráľovstvo škriatkov". Dni plné zábavy a športu vám spestríme pútavou výpravou. Jej cieľom bude získanie talizmanu patriaci škriatkom, ktorý im bol ukoristený zlými bytosťami. Škriatkovia už nedočkavo očakávajú vašu pomoc a tešia sa ako rozšírite spoločenstvo lesa, čím sa stanete jeho neodmysliteľnou súčasťou.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Horské prostredie, čistý vzduch a perfektné služby (ubytovanie, strava, prístup) sú zárukou perfektnej školy v prírode. Výhodou sú možnosti atraktívnych výletov do Bystrianskej jaskyne a Čiernohorskou železnicou do skanzenu Vydrovo. 

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, na 10 detí 1 dospelý zdarma

Príplatky:

Animácie – animačný program prebieha každý deň v čase od 14:00 – 21:00. Čas animácií je možné po dohode s animátormi upraviť. V cene sú zahrnuté aj odmeny pre deti do súťaží a kompletné materiálno – technické zabezpečenie.
Zdravotník – Cena: 270 € Kvalifikovaný zdravotník je k dispozícií 24 hodín denne na stredisku. V prípade výletov vo vlastnej réžii, hradí zdravotníkovi vstupy škola.
Komplexné poistenie – Cena: 3€/žiak
Andromeda PLUS – zahŕňa výlet do Bystrianskej jaskyne (doprava + vstup) a odmenu pre pedagógov vo výške 5€/žiak. Po dohode je možné zmeniť výlet. Cena: 10€/žiak
Výlety: Bystrianska jaskyňa – 6 eur, Historická železnica Čierny Balog + skanzen Vydrovo – 8 eur, Jaskyňa mŕtvych netopierov – 6 eur, Osrblie – pešo 2km.


CK Andromeda

Ing. Michal Kováč, Lány 10, Bojnice 97201

Telefon: 0948779107
WEB: www.ckandromeda.sk
e-mail: objednavky@ckandromeda.sk
Organizuje tabory od roku: 2010
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hotel Drotár, Hronec

V areáli:

2x spoločenská miestnosť, tenisový kurt, basketbalové ihrisko, futbalové ihrisko, pingpongové stoly, detské ihrisko, biliardový stôl, šípky, altánok, ohnisko.

Ubytovanie:

Na veľmi dobrej úrovni, v 2, 3 a 4 lôžkových izbách vybavených vlastným sociálnym zariadením a televízormi. Niektoré izby majú balkóny. Celková kapacita hotela je 60 lôžok.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

vlastná alebo autobusová

Vedúci:

úžasní :)


Priamy odkaz na web: ckandromeda.sk/produkt/skola-v-prirode-hronec/

Dátum pridania do databázy: 2018-09-28 19:59:26

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory