FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - Bombovo
 
katalóg táborov

Jadranský Sladoled Chorvátsko, Selce


Osvedčená dlhoročná základňa našich detí a zároveň oáza kľudu a bezpečia sa nachádza na Kvarnerskej riviére, len 505km od Bratislavy v typickom prímorskom mestečku Selce.

1. turnus    01.07 - 11.07 (o -236 dní) 8-16 roční - 11 dní za 420 € (12652.92 Sk) 38 €/deň (1150.27 Sk/deň)

tabor Jadranský Sladoled Chorvátsko, Selce
Obrázok tábora
Tábor program:

Prítomnosť detí z Francúzska, Belgicka alebo z Nemecka dáva táboru medzinárodný punc. Čistučké more a krásna príroda ulahodia každému oku a aby bola pohoda dokonalá, ulahodíme aj mlsným jazýčkom. Chorvátska zmrzlina patrí k najlepším na svete a preto Vás každý druhý deň pozývame na veľkú porciu pravého chorvátskeho sladoledu. Mňam!
Veľmi dobré služby, veľmi milý personál, veľmi chutná strava, veľmi atraktívne mestečko plné života a veľmi dobrá cena! Jednoducho je to veľmi dobrá ponuka :)

Ďalšie zaujímavosti tábora:

To ale stále nie je všetko. Ubytovaní budete v hosteli obklopenom zeleňou, doslova len pár krokov od pláže. Poloha hostela má taktiež blahodárny vplyv na dýchacie cesty. Moderné, osvetlené športovisko uvítajú hlavne športovci a bufet v areáli poteší určite každého. Okrem kúpania a opaľovania vás v mestečku čakajú desiatky zmrzlinárov, či predavačov suvenírov. Na pláži natrafíte zase na tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne, či vodných kolesách na mori. Za príplatok je plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik alebo večerná discoplavba pozdĺž pobrežia.

V cene:

9x nocľah, plná penzia (naviac večera v deň odchodu), zmrzlina každý druhý deň, doprava z BA, program, animátori, pobytové poplatky, materiál na program

Príplatky:

  • za príplatok 13,20€ komplexné cestovné poistenie ECP                                 
  • za príplatok 15€ poldňová plavba (platí sa na mieste)


CK Slniečko

Mgr. Patrik Vígh, Pavol Bobošík , Palackého 8; 91101 Trenčín

Telefon: 032-6521911;0322028943
WEB: https://www.ckslniecko.sk/sunny-games
e-mail: slniecko@detskerekreacie.sk
Organizuje tabory od roku: 1996
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hostel Karlovac, Selce

V areáli:

Hostel je obklopený zeleňou, doslova len pár krokov od pláže. Moderné osvetlené športovisko uvítajú hlavne športovci a bufet v areáli poteší určite každého. Okrem kúpania a opaľovania vás v mestečku čakajú desiatky zmrzlinárov, či predavačov suvenírov. Na pláži natrafíte zase na tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne, či vodných kolesách na mori.

Ubytovanie:

Mládežnícky hostel priamo nad plážou. V priestranných izbách býva max. 6 detí. Na želanie alebo so súhlasom detí môžu aj viacerí. Sociálne zariadenia sú spoločné.

Sociálne zariadenia sú:

spoločné

Doprava:

autobusová


Priamy odkaz na web: https://www.ckslniecko.sk/chorvatsko-jadransky-sladoled

Dátum pridania do databázy: 2018-02-02 12:09:31

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory