FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Letný tábor Pohoďák


Predstavujeme kultovú lahôdku pre teenagerov! Letný tábor v skvelom prostredí s množstvom atrakcií, koncertom, výletom do Ostrihomu a Štúrova!

1. turnus    06.07 - 13.07 (o -102 dní) 13-17 roční - 8 dní za 235 € (7079.61 Sk) 29 €/deň (884.95 Sk/deň)
2. turnus    13.07 - 20.07 (o -95 dní) 13-17 roční - 8 dní za 235 € (7079.61 Sk) 29 €/deň (884.95 Sk/deň)
3. turnus    20.07 - 27.07 (o -88 dní) 13-17 roční - 8 dní za 235 € (7079.61 Sk) 29 €/deň (884.95 Sk/deň)
4. turnus    27.07 - 03.08 (o -81 dní) 13-17 roční - 8 dní za 235 € (7079.61 Sk) 29 €/deň (884.95 Sk/deň)
5. turnus    03.08 - 10.08 (o -74 dní) 13-17 roční - 8 dní za 235 € (7079.61 Sk) 29 €/deň (884.95 Sk/deň)

tabor Letný tábor Pohoďák
Obrázok tábora
Tábor program:

Toto je Pohoďák - tu sa vždy každý baví! A inak tomu nebude ani toto leto. Oáza letného chillovania na Prašníku je pripravená na ďalší ročník naj - coolovejšieho tábora pre teenagerov. Dva bazény, beachvolejbal, letné kino, vodný futbal, kinball, penová párty či garden párty. Jednoducho - čo je dobré, to meniť nebudeme. Ale nebudú chýbať ani novinky ako bodyzorbing, geocaching, virtuálna realita, profi DJ, video oldies párty, súťaž v miešaní drinkov či úplne nová nadupaná nočná hra. Špičkové aktivity, večerné programy, hviezdni hostia sú samozrejmosťou. Tento rok to posunieme ale ešte o level ďalej. Počas popoludnia máš možnosť vyskladať si program podľa seba. Sám sa tak rozhodneš, či chceš hrať paintball, športovať, naučiť sa nové tanečné prvky, točiť vlog alebo len tak chillovať pri bazéne. To ale ani zďaleka nie je všetko. Skrátka, ponuka workshopov nikdy nebola taká široká. Nevynecháme ani výlet! Tešiť sa tak môžeš na jedno z najväčších kúpalísk na Slovensku v Štúrove a na prehliadku čarovného Ostrihomu v Maďarsku. Žltá rodinka, Ružoví panteri, Červené papričky, Čierni puci, Zelené čerešne a Modrá krv - to je šesť tímov, ktoré budú aj tento rok súperiť o slnečníky. Staň sa aj TY ich súčasťou, tak ako stovky teenegerov pred tebou. Letné lásky, najkrajšie zážitky, noví priatelia, skvelí animátori, jedinečný program a tá najväčšia komunita teenagerov na teba čaká aj toto leto na Prašníku. “Vydržím viac, vydržím stáť. Hlavu mám hore, sa nemusíš báť. Vydržím všetko to, čo príde, keď budeme spolu.”

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Ahoj PoHoĎáCi :)
Na úvod by som sa rád predstavil tej skupinke z vás, ktorá ma ešte nepozná. Som Juraj, ale pre táborníkov skôr “Tento”. Práci animátora sa venujem už štrnásť rokov a v CK Slniečko pôsobím ôsmy rok. Môj prvý tábor v najväčšej táborovej cestovke bol práve Pohoďák v roku 2012 v Podskalí. Odvtedy som už ako hlavný vedúci a manažér prešiel niekoľkými desiatkami táborov a škôl v prírode v rôznych rekreačných zariadeniach. Program Pohoďáku tvorím štvrtý rok v rade a veľmi sa teším na ďalšiu výzvu v podobe stoviek teenagerov.
Pohoďák roky putoval po rôznych strediskách po celom Slovensku. V roku 2017 sme sa ale rozhodli, že mu nájdeme trvalý domov a tým sa stal Prašník. Rekreačné zariadenie ponúka hneď dva bazény, veľkú spoločenskú miestnosť, plážový volejbal či letné kino, jednoducho miesto ako stvorené pre tento druh tábora. Práve usadenie sa na jednom stredisku nám dopomohlo k lepšiemu technickému a materiálnemu vybaveniu tábora. Pohoďák tak dnes ponúka špičkový stage, techniku, vodný futbal, paintball a mnohé iné atraktívne atrakcie.
A o čom bude tentokrát Pohoďák? Od roku 2016 sme spolu s animátormi prekopali Pohoďák od základov. Body nahradili slnečníky, tímy majú svoje pevné názvy, popoludnie vypĺňajú workshopy, spestrili sme program o seansy, prepracovali sme večerné párty a programy. Tábor chceme ale vylepšovať aj naďalej. V sezóne 2019 sa tak môžete tešiť na nový širší výber workshopov:  

 • paintball
 • vodný futbal
 • šport
 • body zorbing
 • chill zóna
 • bazén + aqua gym
 • tanec
 • virtuálna realita
 • video vlog
 • geocaching

Na Pohoďák zavíta profi DJ. Ten sa postará o skvelú párty ako aj o novinku v podobe video oldies. No a samozrejme podobne ako v minulosti Aless, Vratko či Otis, aj tento rok sa môžete tešiť na známe tváre hostí na Pohoďáku. Samozrejme nemôže chýbať ani tradičný súboj o slnečníky. Ten každoročne dopĺňame o nové aktivity a inak tomu nebude ani tento rok. Pecka bude aj úplne nová špičková nočná hra plná špeciálnych efektov.
Samozrejme nebude chýbať ani výlet. Tento rok si to zamierime do prekrásneho mesta Ostrihom na maďarsko/slovenských hraniciach. Úchvatný výhľad z kupoly baziliky vás dostane. Po prehliadke mesta si to namierime na jedno z najväčších kúpalísk u nás - Vadaš v Štúrove.
PoHoĎáK bude jednoducho opäť BOMBAAAA !!!
Váš Tento :) 

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží, foto z tábora k stiahnutiu na internete, atrakcie - paintball, vodný futbal, kin-ball, penové delo, virtuálna realita, hostia, geocaching

Príplatky:

 • za príplatok 24€ autobusová doprava
 • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ cool táborové tričko “Pohoďák”
 • za príplatok 29€ autobusový výlet do Ostrihomu a na kúpalisko v Štúrove


CK Slniečko

Mgr. Patrik Vígh, Pavol Bobošík , Palackého 8; 91101 Trenčín

Telefon: 032/6521911;0915879018
WEB: https://www.ckslniecko.sk/sk/domace-tabory
e-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Organizuje tabory od roku: 1996
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

RZ Dúbrava, Prašník

V areáli:

vstupná recepcia, veľká jedáleň, poľovnícka terasa, bufet, veľká klubovňa s vlastnou audiovizuálnou technikou, letný amfiteáter, 2 vonkajšie bazény, ihrisko na plážový volejbal, menšie pieskové ihrisko, ohnisko, stolný tenis, TV, DVD, …

Ubytovanie:

Centrálna budova s 3,5,6,8-lôžkovými izbami, na prízemí s vlastnými soc. zariadeniami, murovaná budova so 6-lôžkovými izbami a 5-lôžkové drevené chatky s vlastnými soc. zariadeniami.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna alebo autobusová z BA, TT, ZA, PB, PU, DCA a TN

Vedúci:

juraj@ckslniecko.sk


Priamy odkaz na web: https://www.ckslniecko.sk/letny-tabor-pohodak

Dátum pridania do databázy: 2019-02-22 15:44:25

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory