FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - VITOUR
 
katalóg táborov

Letný tábor SunnyForestCamp


Letný tábor v krásnom lesnom prostredí poľovníckeho kaštieľa s programom lesníckej pedagogiky!

1. turnus    05.07 - 10.07 (o -3 dní) 8-14 roční - 6 dní za 230 € (6928.98 Sk) 38 €/deň (1154.83 Sk/deň)
2. turnus    19.07 - 25.07 (o 11 dní) 8-14 roční - 7 dní za 259 € (7802.63 Sk) 37 €/deň (1114.66 Sk/deň)
3. turnus    26.07 - 01.08 (o 18 dní) 8-14 roční - 7 dní za 259 € (7802.63 Sk) 37 €/deň (1114.66 Sk/deň)
4. turnus    09.08 - 16.08 (o 32 dní) 8-14 roční - 8 dní za 259 € (7802.63 Sk) 32 €/deň (975.33 Sk/deň)
5. turnus    16.08 - 22.08 (o 39 dní) 8-14 roční - 7 dní za 259 € (7802.63 Sk) 37 €/deň (1114.66 Sk/deň)

tabor Letný tábor SunnyForestCamp
Obrázok tábora
Tábor program:

Máš rád prírodu a chceš počas letných prázdnin prežiť niečo dobrodružné, ale lightovým spôsobom? Tak tento letný tábor je pre teba tou najlepšou voľbou. V stanoch spať nebudeme, toho sa báť nemusíš. Svoje brány nám opäť otvorí už overený poľovnícky kaštieľ Antonstál, ktorý je obklopený krásou Bielych Karpát. Počas týchto dní sa naučíš aj to ako prežiť v lese, ako si postaviť strechu nad hlavou, naučíš sa orientovať v prírode, ako získať pitnú vodu, alebo ako sa chrániť pred predátormi. Naučíme sa spolu niečo zaujímavé o veciach spätých s prírodou. Pri niektorých hrách budeš musieť zapojiť aj svoje mozgové bunky. Samozrejme nebudeme sa stále niečo len učiť, ale aj zabávať. Večer ťa čaká zábava vo veľkom štýle. O disco a párty núdza veru nebude. Počas tábora pôjdeš s nami na výlet do mesta Trenčín, kde v lesnom lanovom parku Tarzánia okúsiš trochu adrenalínu. Výlet bude spojený aj s návštěvou veľkolepého Trenčianskeho hradu. Nájdi v sebe dobrodruha a poď s nami. Tábor SunnyForestCamp ti ukáže úplne iný pohľad na prírodu! 

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Tábor SunnyForestCamp je náučno-tvorivý tábor o lese a prírode, ktorý sa aj skutočne uprostred lesa a prírody nachádza - v prekrásnom prostredí Bielych Karpát - v poľovníckom kaštieli Antonstál. Ak ťa lákajú neprebádané tajomstvá našej prírody a túžiš trošku po jej poznaní aj cez prázdniny, uteč s nami v lete do ”divočiny".
V tábore sa nadýchaš čistého vzduchu, zahĺbiš sa do zvukov lesa a pomocou praktických rád a špeciálnych trikov porozumieš tajným znameniam prírody. Príroda je nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie a údivu. Nikdy nevieš, kedy ti príroda pripraví nejaké prekvapenie a ty sa budeš musieť vysporiadať s nástrahami, ktoré ti prinesie. Podľa znamení počasia zistíme, či nám hrozí nebezpečenstvo. A ak si sa ešte nestretol s tým, ako poskytnúť človeku prvú pomoc, naučíme ťa aj toto.
Samozrejme sa nebudeme venovať len tomu, ako prežiť v prírode. Pozrieme sa aj na to, ako našu prírodu máme chrániť, ako sa k nej správať čo najšetrnejšie. Teda budeme sa venovať trošku aj EKO téme. Čaká nás veľa nového a hlavne veľa dobrodružstva. Nové hry, pri ktorých sa zabavíš, a taktiež aj hry, pri ktorých budeš musieť zapojiť svoju hlavičku.
Súčasťou tábora bude aj program odborníkov z lesnej pedagogiky, ktorí sa nám budú počas týždňa venovať a budú mať prichystané pre nás rôzne zaujímavé úlohy, ktoré spolu budeme plniť.
Tábor je zameraný na zoznámenie sa s prírodou a reštartovanie zmyslov - zrak, sluch, čuch, chuť - ako psychohygiena pre tých, pre ktorých jediným zámerom cez prázdniny je telka, mobil, tablet a internet. Prostredníctvom účelových hier a aktivít zapojíš jednotlivé zmysly - hľadanie pokladu, rozlišovanie potravín čuchom, počúvanie zvukov prírody, vnímanie prostredia dotykom a pod. Na tábore zapojíme našu myseľ a aj činnosť rúk. Absolvuješ nielen strategické hry, ale aj praktické a tvorivé činnosti. Náučná zložka pozostáva z praktických rád a vysvetlení prírodných zákonov počas jednotlivých aktivít, ako aj základné pravidlá prežitia v prírode. Aby sme to s náukou neprehnali, plánujeme aj výlet do Trenčína s návštevou hradu a lanového parku.

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim, animátori, zdravotník, program, materiálno-technické vybavenie, ceny do súťaží, foto z tábora k stiahnutiu na internete, program lesníckej pedagogiky

Príplatky:

  • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok 15€ výlet do Trenčína s návštevou hradu a lanového parku Tarzánia


CK Slniečko

Mgr. Patrik Vígh, Pavol Bobošík , Palackého 8; 91101 Trenčín

Telefon: 032/6521911;0915879018
WEB: https://www.ckslniecko.sk/sk/domace-tabory
e-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Organizuje tabory od roku: 1996
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

kaštieľ Antonstál, Stredné Považie, Nemšová

V areáli:

jedáleň, bar, spoločenská miestnosť, trávnaté plochy, ohnisko, ...

Ubytovanie:

Veľmi pekné 2, 3, 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna

Vedúci:

katarina@ckslniecko.sk


Priamy odkaz na web: https://www.ckslniecko.sk/letny-tabor-sunnyforestcamp

Dátum pridania do databázy: 2020-06-16 08:21:58

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory