FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

VICTOUR

EMAILING

 


 
 
reklama - VITOUR
 
katalóg táborov

Letný tábor SunnyRelax


Letný tábor v perfektnom penzióne so skvelým areálom a bazénom! Užite si pohodu, vodné bicykle, bodyzorbing, penovú párty a výlet do Podhájskej a na laser game!

1. turnus    03.07 - 10.07 (o -33 dní) 7-15 roční - 8 dní za 230 € (6928.98 Sk) 29 €/deň (866.12 Sk/deň)
2. turnus    26.07 - 02.08 (o -10 dní) 7-15 roční - 8 dní za 230 € (6928.98 Sk) 29 €/deň (866.12 Sk/deň)
3. turnus    09.08 - 16.08 (o 4 dní) 7-15 roční - 8 dní za 230 € (6928.98 Sk) 29 €/deň (866.12 Sk/deň)
4. turnus    16.08 - 21.08 (o 11 dní) 7-15 roční - 6 dní za 209 € (6296.33 Sk) 35 €/deň (1049.39 Sk/deň)

tabor Letný tábor SunnyRelax
Obrázok tábora
Tábor program:

Plavky, žabky, UV krém - to je povinná výbava každého chillera na SunnyRelaxe. Slniečko sa v lete neskrýva a je pripravené ohriať nám parádny bazén na Duchonke do optimálnej teploty nielen na plávanie, ale aj na tie najbláznivejšie aktivity pri vode a vo vode. Ale čo sa to deje? Že by nám to chcel predsa len niekto narušiť? Na Instastories jeden z chillerov zdieľal, že sa tu má začať budovať nová obytná štvrť a naša oáza pohody je tak v ohrození. Ak tomu chceme zabrániť, musíme donútiť mestečko SunnyTown, aby tu zriadilo „rezerváciu chillerov“. Mestečko má ale podmienku, že na to, aby sa tak stalo, musí byť vysadené obrovské množstvo nových paliem. Aj preto potrebujeme TEBA, aby si nám pomohol palmy získať v bláznivých hrách. Ale neboj, nebude to len o aktivitách, ale ako už názov napovedá, užiješ si hlavne relax v plných dúškoch. A keď ho bude na teba už priveľa, tak energiu vybiješ na tobogánoch v Podhájskej, pri laser game, pri futbale, v bodyzorbingu, či na parádnej penovej párty. Ale pozor ... zábava trvá len do momentu, kedy nám ju zákerný staviteľ opäť prekazí. Potom budeme musieť spojiť naše sily a postaviť sa za náš SunnyRelax.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Ahoj decká, zdravím vás ja, Buki. Moja prezývka sa už objavila na viacerých táboroch či školách v prírode. Možno si ma niektorí pamätáte ako tú, čo sa občas svojou výškou stratí v dave detí.
Najbližšie leto ma nájdete v tábore SunnyRelax v Penzióne Slniečko na Duchonke. Bude to pre mňa veľká výzva pokračovať v už známom a rozbehnutom tábore, ktorý latku nasadil poriadne vysoko, keďže tento tábor bol vami zaradený medzi top tábory. Ja pevne verím, že sa mi ju podarí hravo preskočiť. Ale sama to určite nezvládnem. Budem k tomu potrebovať hlavne vás, decká. 
Penzión Slniečko na Duchonke poznám hlavne zo školení. Už pri jeho prvej návšteve ma oslovil svojou polohou a okolím. Nájdeme tu naozaj všetko, čo by taký penzión pre letný tábor mal mať. Je tu veľmi pekná príroda, kde môžeme len tak relaxovať. Je tu športové multifunkčné ihrisko, preto každý si tu nájde to svoje, či už rád hráš futbal, volejbal alebo obľubuješ len jednoduché hádzanie lopty. Tiež tu máme bazén, v ktorom sa môžeme schladiť počas horúcich dní, alebo pri ňom chillovať a len tak sa opaľovať na lehátku. Ale to nie je ani zďaleka všetko! Je tu tiež vodná nádrž Duchonka, plážové ihrisko, spoločenská miestnosť, útulné izby, jednoducho všetko, čo je potrebné.
SunnyRelax sa pokúsim urobiť tento rok ešte viac zážitkovým táborom. Určite zostaneme pri vodných hrách, vodných bicykloch, pridáme relaxačné cvičenia, ale aj tanečné workshopy. Ihrisko využijeme nielen na hry, ale aj na futbal v bodyzorbingu. Večer sa vyskáčeme na retro párty a penovej párty. Čaká nás aj letný vianočný večierok.
Každý si tu príde na svoje, či už máte v sebe ukrytého športovca, tanečníka alebo kreatívca. Najväčšou novinkou bude táborová hra, do ktorej zapojíme všetky svoje zmysly. Nepotrápite sa len vy, ale aj my animátori. Takže to vôbec nebude jednoduchá záležitosť.
Samozrejme nebudeme celý čas len na stredisku, máme možnosť navštíviť aj kúpalisko v Podhájskej a zahrať si Laser Game v Nitre.
Myslím, že program bude pestrý pre každého jedného z vás. Bude to jednoducho SunnyRelax :-) 
Vidíme sa na Duchonke!Vaša Buki

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim, animátori, zdravotník, program, materiálno-technické vybavenie, ceny do súťaží, foto z tábora k stiahnutiu na internete, atrakcie: vodné bicykle, penová párty, bodyzorbing

Príplatky:

  • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok 20€ autobusový výlet na kúpalisko v Podhájskej a do Nitry na Laser game


CK Slniečko

Mgr. Patrik Vígh, Pavol Bobošík , Palackého 8; 91101 Trenčín

Telefon: 032/6521911;0915879018
WEB: https://www.ckslniecko.sk/sk/domace-tabory
e-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Organizuje tabory od roku: 1996
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

penzión Slniečko sa nachádza v krásnom lesnom prostredí len pár metrov od známej vodnej nádrže Duchonka pri Topoľčanoch.

V areáli:

vonkajší bazén, jedáleň, TV, DVD, projektor, flipchartová tabuľa, wifi, bufet, stolný tenis, stolný futbal, ohnisko na opekanie, plážový volejbal, altánok s kapacitou až 80 miest na sedenie, trampolína, hojdačky ...

Ubytovanie:

priestranné a komfortne vybavené 3, 4-lôžkové izby (2x 5-lôžková) s vlastným sociálnym zariadením, kapacita 86 lôžok

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna

Vedúci:

juraj@ckslniecko.sk


Priamy odkaz na web: https://www.ckslniecko.sk/letny-tabor-sunnyrelax

Dátum pridania do databázy: 2020-03-12 11:26:50

0 príspevkov v diskusii |

:
chcem dostávať e-mailom reakcie a názory v tejto diskusii

:-) :) :-D B-) :*) :^) :o) B-[ ;-) :-! :-[ :-P :-/ :-* 8-) :-o :-S :-( :-| :,-( :p)


| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory