FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - Bombovo
 
katalóg táborov

Letný tábor v Bulharsku - Sunnybeach party


12 dní pri mori, to je lepšie ako výhra v lotérii. Obzvlášť to platí medzi vždy usmiatymi a pohodovými bulharmi, s ktorými sme si oddávna veľmi blízki.

1. turnus    30.06 - 11.07 (o -12 dní) 12-17 roční - 12 dní za 480 € (14460.48 Sk) 40 €/deň (1205.04 Sk/deň)
2. turnus    09.07 - 20.07 (o -3 dní) 12-17 roční - 12 dní za 480 € (14460.48 Sk) 40 €/deň (1205.04 Sk/deň)

tabor Letný tábor v Bulharsku - Sunnybeach party
Obrázok tábora
Tábor program:

Široká piesočná pláž je lemovaná rušnými uličkami s obchodíkmi, bufetíkmi a rôznymi inými lákadlami. More je väčšinou teplučké, s miernym vstupom a to spolu s všade prítomnými plavčíkmi a našimi animátormi garantuje maximálnu bezpečnosť pri kúpaní. Kúpanie je síce hlavnou, ale zďaleka nie jedinou atrakciou. Aktívnejší si môžu zahrať plážový futbal, či volejbal, petang, kolky, atď. Medzi najobľúbenejšie aktivity ale patrí vonkajší hotelový bazén. Kto nevidel, tak neuverí, ako sa dá vyblázniť na takej malej ploche ... .Slnečné pobrežie je známe a rušné letovisko s pomerne hustou zástavbou. Nenájdeme tu les ani lúku a preto tu nemôžeme organizovať klasický táborový program ako na Slovensku. Sem sa chodí slniť, kúpať, športovať a zabávať sa.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Hostel sa nachádza 10 minút pešej chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Navštevuje ho mládež z celého sveta, takže o nové kontakty a zábavu nie je núdza. Starší z účastníkov sa tešia hlavne na večer, kedy zvykneme zakotviť na niektorej z diskoték. Je ich tu mnoho a naši skúsení animátori už vedia, kam môžeme vstúpiť. Treba si uvedomiť, že diskotéky sú hlavne pre mládež a tá sem chodí „žiť“. Aj samotným podnikom na ich reputácii a bezpečnosti záleží.Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné alebo nebodaj nebezpečné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hoteli (samozrejme tiež s animátorom). Rodič má právo pri odchode vyjadriť nesúhlas s účasťou svojho dieťaťa na večernom programe.
Kúpanie: široká piesková pláž, voda teplá, vstup do mora je mierny.

V cene:

9x nocľah, plná penzia, večera v deň odchodu, autobusová doprava z BA, program, animátori, materiál, pobytové poplatky

Príplatky:

  • za príplatok 14,40€ komplexné cestovné poistenie                                           
  • balíček na cestu späť v cene cca 6€ (objednáva a platí sa na mieste)
  • návšteva aquaparku v cene cca 20€ (objednáva a platí sa na mieste)                                                                         


CK Slniečko

Mgr. Patrik Vígh, Pavol Bobošík , Palackého 8; 91101 Trenčín

Telefon: 032/6521911;0915879018
WEB: https://www.ckslniecko.sk/sk/domace-tabory
e-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Organizuje tabory od roku: 1996
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

hostel 415, Bulharsko, Sunny beach

V areáli:

Nový moderný mládežnícky hostel, priestranné a pekné 4 až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom.
Strava:                                                          plná penzia, nápoje k jedlám. Niektoré jedlá sme ich už naučili „po našom“, ale budú vás hostiť hlavne domácou balkánskou kuchyňou, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality. Takže aj tu platí, že sa treba vedieť prispôsobiť. Poznávanie jedál je súčasťou poznávania krajiny a aj preto predsa cestujeme.

Ubytovanie:

Moderný mládežnícky hostel, priestranné a pekné 4 až 6-posteľové izby s klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením a balkónom.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

autobusová


Priamy odkaz na web: https://www.ckslniecko.sk/letny-tabor-v-bulharsku-sunnybeach-party

Dátum pridania do databázy: 2020-02-07 11:36:37

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory