FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - Bombovo
 
katalóg táborov

Letný tábor v Chorvátsku - Malý morský koník


Aj tento rok sme ostali verní typickému prímorskému mestečku Selce. Čaká nás malý, kľudný, útulný rodinný hostelík a apartmány v okolí pláže.

1. turnus    26.06 - 06.07 (o -16 dní) 8-16 roční - 11 dní za 439 € (13225.31 Sk) 40 €/deň (1202.3 Sk/deň)
2. turnus    04.07 - 14.07 (o -8 dní) 8-16 roční - 11 dní za 474 € (14279.72 Sk) 43 €/deň (1298.16 Sk/deň)

tabor Letný tábor v Chorvátsku - Malý morský koník
Obrázok tábora
Tábor program:

Na tom istom mieste a predsa úplne inde. Zostali sme verní typickému prímorskému mestečku Selce. Ale hostel, ktorý po rokoch trochu prerástol a odrástol, sme vymenili za malý, kľudný, útulný rodinný hostelík, ktorý bude v čase nášho pobytu slúžiť len nám! Keďže náš „Malý morský koník“ (tak sa hostel volá) poskytuje kľud a bezpečie a nie je ďaleko od štrkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, je ideálnym miestom práve pre detský letný kemp. Zostaneme verní aj kapitánovi Ronymu a jeho štýlovej pirátskej lodi, s ktorým brázdime vlny Jadranu už takmer 20 rokov. Tak ako sľubujeme, všetko zostane pri starom a pri tom v úplne novom. Starostlivosť o deti je vzorná a môžu sa zúčastniť aj menšie deti od 8 rokov.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Na pláži nás čakajú tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne, či vodných kolesách na mori, fakultatívne plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik.
Kúpanie: typická chorvátska pláž s drobným štrkom, vstup do mora je postupný, prispôsobený deťom. Na pláži sú väčšinou len deti z hostela. Ostatní hostia utečú hneď, ako ich počujú prichádzať :-) 

V cene:

8x nocľah s plnou penziou, autobusová doprava z BA, program, animátori, materiál, pobytové poplatky

Príplatky:

  • za príplatok 13,20€ komplexné cestovné poistenie ECP                                 
  • za príplatok 15€ poldňová plavba (platí sa na mieste)


CK Slniečko

Mgr. Patrik Vígh, Pavol Bobošík , Palackého 8; 91101 Trenčín

Telefon: 032/6521911;0915879018
WEB: https://www.ckslniecko.sk/sk/domace-tabory
e-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Organizuje tabory od roku: 1996
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hostel Little sea horse

V areáli:

Súčasťou hostela je vonkajšia terasa a vo vnútri spoločenská miestnosť. V celom objekte a aj na izbách je WIFI. Celý objekt slúži len nám a našim potrebám!
Stravaplná penzia, raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa. Strava je podávaná v hostelíku. Obedy aj večere sú teplé a sú podávané v neďalekej reštaurácii s výhľadom na more. Nemusíte sa teda báť „táborovej stravy“. Niektoré kombinácie sú pre nás neobvyklé, ale strava je objektívne veľmi chutná, takže komu ani tu nebude chutiť, tomu niet pomoci :-)

Ubytovanie:

Malý rodinný hostelík s kapacitou 60 miest s vlastnou terasou. V hosteli sú rôzne typy izieb, každá tak chorvátsky trochu iná, ale všetky majú vlastné sociálne zariadenie.

Sociálne zariadenia sú:

spoločné

Doprava:

autobusová


Priamy odkaz na web: https://www.ckslniecko.sk/letny-tabor-v-chorvatsku-maly-morsky-konik

Dátum pridania do databázy: 2020-02-07 12:22:58

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory