FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - Bombovo
 
katalóg táborov

Cool - Worthing - School


Jazykový pobyt so všetkými službami vrátane dopravy a sprievodcov. Native speaker lektori, super škola,prostredie južného Anglicka pri mori neďaleko Londýna. Aprílový turnus je určený školským kolektívom.

1. turnus    22.04 - 29.04 (o -269 dní) 10-17 roční - 8 dní za 489 € (14731.61 Sk) 61 €/deň (1841.45 Sk/deň)
2. turnus    04.08 - 19.08 (o -165 dní) 12-20 roční - 16 dní za 1225 € (36904.35 Sk) 77 €/deň (2306.52 Sk/deň)

tabor Cool - Worthing - School
Obrázok tábora
Tábor program:

Obľúbený jazykový tábor v krásnom prímorskom letovisku Worthing, na juhu Anglicka. Dva týždne na anglickom pobreží s ubytovaním v rodinách a návštevou anglickej jazykovej školy umožnia deťom a mládeži nielen výborne sa zdokonaliť v jazyku, ale aj zažiť pravú atmosféru anglického školského ale aj domáceho prostredia a nadviazať nové kontakty !
Prímorské letovisko Worthing sa nachádza asi hodinu cesty od Londýna a jeho pokojná atmosféra, priateľskí a mimoriadne pohostinní ľudia a mnohé parky ho predurčujú ako ideálne miesto na štúdium jazyka a bezpečný pobyt detí a mladých ľudí. Jazyková škola St.Georges Clubclass je umiestnená priamo v centre mesta a výuka prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v celkovom rozsahu 40 vyučovacích hodín. Výučba vedená kvalifikovanými angličanmi je zameraná predovšetkým na konverzáciu, ale významnou zložkou je aj počúvanie jazyka, písanie a gramatika. Študentov vyučujú kvalifikovaní učitelia v rôznych úrovniach znalosti jazyka. Max. počet študentov v triede je 15.
Popoludňajší program organizuje čiastočne škola alebo sprievodkyňa a trvá obvykle do 18.h. Okrem veľkého množstva výletov zažijú účastníci aj šport, disko a barbecue v škole. CK Úsmev organizuje tento jazykový tábor už od roku 1994.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Spoznáte každodenný život v anglických rodinách, absolvujete anglickú konverzáciu v rozsahu 40 vyučovacích hodín a navštívite veľmi veľa krásných a zaujímavých miest !

V cene:

doprava z Bratislavy, trajekt, ubytovanie v rodinách, plná penzia, výučba angličtiny s anglickými lektormi, veeeeľa výletov vrátane Londýna, športové aktivity a disko v škole, sprievodcovia CK, poistenie insolventnosti CK.

Príplatky:

vstupné do múzeí a pamiatok cca 70 GBP, cestovné poistenie 19,20 €


CK Úsmev

lubošš alebo Iveta, Pečnianska 9, 851 01 Bratislava

Telefon: 0904465336
WEB: www.ckusmev.sk
e-mail: ckusmev@ckusmev.sk
Organizuje tabory od roku: 1992
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Worthing - južné pobrežie

V areáli:

anglické rodiny

Ubytovanie:

Worthing, ubytovanie v anglických rodinách

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

luxusným autobusom z Bratislavy

Vedúci:

sprievodca - team leader, skúsený pracovník CK


Priamy odkaz na web: www.ckusmev.sk/zahranicne-tabory/anglicko-worthing

Dátum pridania do databázy: 2018-01-07 11:53:56

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory