FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg táborov

HOLIDAY EVERYDAY jazykový tábor


CK ÚSMEV ponúka profesionálny jazykový tábor angličtiny pre deti a teenagerov. Učte sa angličtinu v príjemnom prostredí s perfektnými lektormi.Letné detské jazykové tábory organizuje CK Úsmev už 25 rokov.

1. turnus    03.08 - 10.08 (o 14 dní) 8-17 roční - 8 dní za 240 € (7230.24 Sk) 30 €/deň (903.78 Sk/deň)

tabor HOLIDAY EVERYDAY  jazykový tábor
Obrázok tábora
Tábor program:

Aby sme nemuseli za cudzojazyčným prostredím cestovať do Anglicka, doniesli sme si kus Anglicka k nám a priamo do Nízkych Tatier. Pridali sme k tomu výborných lektorov a zrodilo sa niečo, čo sme tu ešte nemali. Žiaden klasický tábor s trochou jazyka aby sa nepovedalo. Takých je veľa ... My ponúkame aktívny pobytový jazykový tábor pre teenagerov, na ktorom lektori používajú najnovšie metódy výučby a prispôsubujú ich veku účastníkov.
Deti sú zaradené do skupín podľa veku a úrovne jazyka, kde s lektormi komunikujú len anglicky. Len oni rozhodnú komu pomôžu a budú mu rozumieť aj slovensky a koho nechajú nech sa potrápi.
Jazykový program s animačným sú dômyselne prepojené, takže sa jazyku nevenujeme len tradičné 3 hod. denne, ale priebežne celý deň a na každom kroku. Kurz je určený mierne pokročilým a pokročilým. Na záver kurzu dostane každý účastník jazykového tábora certifikát. Program je tematicky rozdelený do jednotlivých dní a tomu je prispôsobená aj konverzácia.
Názor CK: profesinálne a pritom ľahkou, zábavnou a oddychovou formou vedený kurz kde sa mládež zdokonaľuje v angličtine a ani o tom nevie :). Všetko je to umocnené krásnym prostredím Nízkych Tatier a kvalitnými službami penziónu.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Kurz je určený pre deti od 8 rokov a celá koncepcia pobytu je zameraná na aktívnnu konverzáciu v anglickom jazyku spojenú s oddychom v prírode. Je to učenie + zábava v jednom.

V cene:

ubytovanie, strava, výučba jazyka, program, študijný materiál, lektori, DPH.

Príplatky:

žiadne


CK Úsmev

lubošš alebo Iveta, Pečnianska 9, 851 01 Bratislava

Telefon: 0904465336
WEB: www.ckusmev.sk
e-mail: ckusmev@ckusmev.sk
Organizuje tabory od roku: 1992
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Penzióm Majk, Heľpa, Nízke Tatry

V areáli:

Krytý vyhrievaný bazén, telocvična, sauna, spoločenská miestnosť, reštaurácia

Ubytovanie:

Penzión Majk, 2 - 4 posteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením , bazén, sauna

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna

Vedúci:

skúsení lektori a animátori na čele s Nataškou


Priamy odkaz na web: www.ckusmev.sk/jazykove-tabory-a-zajazdy

Dátum pridania do databázy: 2019-01-28 17:21:10

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory