FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

SK VOUK

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg organizácií katalóg táborov

Contessa,s.r.o.ck mountainbabyO našej organizácii:

www.ekolandia.sk ,www.mountainbaby.sk, www.detskytaborsvist.sk CONTESSA,s,r.o. , prevádzka Mountainbaby  


Z našej histórie:

Našou víziou je zábavnou formou inšpirovať deti a mládež k hľadaniu a budovaniu vzťahu k prírode. Snažíme sa o zábavu a aktívnu účasťou detí. Všímame si individualitu detí a tomu prispôsobujeme ich aktivity.
 Náš program je doplnený o prírodovedecký a ekologický aspekt a to ho robí cenným .Pre všetky deti, ktoré sa nielen hrajú , ale aj radi poznávajú všetko okolo nás .Okrem detských animátorov s nami spolupracujú odborníci , ktorý náš program obohacujú o zaujímavé aktivityNaše tábory:

tabor Po stopách tatranských dinosaurov

Špeciálne pre milovníkov dinosaurov...Poznávacia výprava do najkrajšej časti Tatier„Po stopách Tatranských dinosaurov„Ak túžiš po dobrodružstve, fascinuje Ťa svet dinosaurov a chcel by si cestu v čase do ich sveta? 
www.penzionjanosik.sk

1. turnus 01.07 - 07.07 (o 12 dní) 7-13 roční - 7 dní za 169 €  24 €/deň
2. turnus 29.07 - 04.08 (o 40 dní) 7-13 roční - 7 dní za 169 €  24 €/deň
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory