FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - Bombovo
 
katalóg táborov

Denný letný divadelný tábor


Biele divadlo sa aj toto leto bude venovať divadelnej tvorbe, hereckým technikám a skúmaniu všetkých zložiek divadelnej tvorby – a to všetko pre našich najmenších. Heslom bude škola hrou!

1. turnus    09.07 - 13.07 (o -191 dní) 6-12 roční - 5 dní za 120 € (3615.12 Sk) 24 €/deň (723.02 Sk/deň)

tabor Denný letný divadelný tábor
Obrázok tábora
Tábor program:

ŽIVOT NA HRADE: Počas nášho divadelného turnusu to bude veru rozprávkové. Cez skutočné dejiny preskúmame, ako kedysi vyzeral život na hrade. No nebude sa venovať len úlohe kráľovnej a kráľa – zistíme aj to, aké postavenie mali v histórii remeselníci, rybári, či služobné a kuchári. Vytvoríme si svoje vlastné kráľovstvo a na chvíľu sa v divadelnom prostredí presunieme do minulosti.Cieľom tohto turnusu je ukázať deťom dejiny z druhej strany – poukázať na to, že história nebola len o tom, ako sa o nej píše v učebniciach, ale ani o tom, ako sa o nej rozpráva v rozprávkach. Dôležitým aspektom bude, aby si uvedomili, že každé postavenie má svoju dôležitú funkciu, no zároveň výhody aj nevýhody, ktoré by sme si pri ich interpretácii mali uvedomovať.Výsledkom oboch turnusov bude autorské divadelné vystúpenie pre rodičov o preberaných témach.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Biele divadlo sa venuje deťom už viac ako 35 rokov. Vedie nás Komenského škola hrou a ako bonus máme veľa kostýmov a rekvizít, s ktorými vymýšľame scénky a hry ako sa nám zachce. Príď na leto k nám a spoznáš ozajstný život divadelníka.

V cene:

desiata, obed, olovrant, materiál na prácu, lektori, prenájom priestorov


Dram Art Štúdio

Michal Paulovský, Iuventa, Karloveská 64, 84258 Ba

Telefon: 0915926595
WEB: www.bieledivadlo.sk
e-mail: bd.predstavenia@gmail.com
Organizuje tabory od roku: 2012
Typ organizácie: občianske združenie

Areál:

Biele divadlo, Iuventa - Slovenský inštitút mládeže

V areáli:

Náš denný tábor ma viacero dejísk a "javísk". Okrem klasického divadelného javiska máme v Iuvente "tajné" dvere na našej záhradky plnej lavičiek, tulipánov ale aj zelenej trávy, kde si užijeme čerstvý vzduch a slnko. A kedže nás čaká aj výlet, na moment bude našim areálom aj Bratislavský hrad!

Ubytovanie:

denná forma táboru

Doprava:

vlastná

Vedúci:

Barbora Mináriková (poslucháč VŠMU)


Priamy odkaz na web: bieledivadlo.sk/denny-letny-divadelny-tabor-2018/

Dátum pridania do databázy: 2018-04-25 08:45:05

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory