FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

SK VOUK

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg organizácií katalóg táborov

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.O našej organizácii:

Ahoj kamaráti. Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA vo svojich počítačových učebniach v Bratislave pripravila pre Teba a Tvojich kamarátov rôzne denné počítačové tábory. Celoročne poskytujeme pre dospelých vzdelávanie formou počítačových kurzov, počítačových školení a seminárov a cez leto dávame priestor Vám - deťom od 6 do 18 rokov. Na konci leta má každé dieťa možnosť vyhrať skvelý notebook, digitálny fotoaparát alebo MP3 prehrávač!


Z našej histórie:

Počítačové tábory naša spoločnosť organizuje už piaty rok a naši trpezliví a skúsení lektori, ktorí celoročne vyučujú školenia pre dospelých sú pripravení hravou formou odovzdať svoje skúsenosti a znalosti aj deťom. Každé dieťa je má samostatný počítač, k dispozícii sú materiály. Pitný režim a zabezpečené obedy priamo v budove sú samozrejmosťou. Toto leto sa deťom o desiatu a olovrant opäť postará spoločnosť Chipita Slovakia, ktorá venuje chutné croissanty pre všetky deti.


Naše tábory:

tabor Grafik a fotograf (Adobe Photoshop)

Prenikni do tajov digitálnej fotografie a počítačovej grafiky, nauč sa používať a nastavovať digitálny fotoaparát! Naučíš sa upravovať a retušovať fotky Adobe Photoshop, budeš vedieť vytvárať vlastnú grafiku.
Denný tábor v Bratislave

1. turnus 23.07 - 27.07 (o -24 dní) 10-18 roční - 5 dní za 142.2 €  28 €/deň
2. turnus 20.08 - 24.08 (o 4 dní) 10-18 roční - 5 dní za 142.2 €  28 €/deň
tabor Malý programátor

V tomto počítačovom tábore prenikneš do tajov programovacích nástrojov, naučíš sa vytvárať programy, hry a používať pri tom profesionálne nástroje.
Denný tábor v Bratislave

1. turnus 27.08 - 31.08 (o 11 dní) 10-18 roční - 5 dní za 142.2 €  28 €/deň
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory