FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg organizácií katalóg táborov

Liptovská Umelecká AgentúraO našej organizácii:

Liptovská Umelecká Agentúra LUAagency poskytuje služby v oblasti kultúrno-spoločenského života. Pozornosť venuje aj deťom a mládeži. V rámci projektu LUAland organizuje pre deti výchovné koncerty, rôzne animačné a športovo-zábavné programy, akadémie, letné tábory, školy v prírode a pod. Pripravuje aj rôzne vzdelávacie projekty, workshopy, školenia a kurzy. 


Z našej histórie:

LUAagency je založena na základe bohatých skúseností práce v oblasti kultúrno-spoločenského života. Zvláštnou kategóriou v širokom portfóliu agentúry sú aktivity smerované k deťom a mládeži. Za týmto účelom je vytvorený projekt LUAland, ktorý zastrešuje všetky programy a činnosti týkajúce sa mládeže. Spadá sem spolupráca so školami, rodinou, či priamo s deťmi. Pripravujeme programy letných táborov, školy v prírode, animačné dni, zábavné popoludnia, slávnostné akadémie, kurzy a školenia, workshopy a pod. Svet detí je citlivým barometrom, deti vedia doceniť hodnoty, ktoré im ponúkame. V čase informatiky a virtuálnych svetov doprajme deťom reálny zážitok z hry. Ponúkame im „obyčajnú“ živú zábavu so zdravým súťaživým duchom. Naše skúsenosti s prácou s deťmi a mládežou potvrdzujú nesmiernu úspešnosť a obľúbenosť týchto aktivít. 


Naše tábory:

tabor LUAland - HĽADAČI POKLADOV

Denný tábor LUAland počas prázdnin je deťmi vyhľadávaný pre atraktívny program a u rodičov detí je obľúbený, pretože je garanciou seriózneho a zodpovedného prístupu.
Denný tábor bude prebiehať v modernom multifunkčnom centre FUN FABRIC

1. turnus 29.07 - 02.08 (o 9 dní) 5-13 roční - 5 dní za 98 €  20 €/deň
2. turnus 05.08 - 09.08 (o 16 dní) 5-13 roční - 5 dní za 98 €  20 €/deň
3. turnus 12.08 - 16.08 (o 23 dní) 5-13 roční - 5 dní za 98 €  20 €/deň

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory