FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

SK VOUK

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Letný Teenege tábor


Čo tak v lete vypnúť mobil, zabudnúť heslo na FB! Tvoj prázdninový PRIMETIME čaká práve na Teba. V našom kempe Ťa čaká všetko možné aj nemožné. 

1. turnus    23.07 - 28.07 (o -58 dní) 12-18 roční - 6 dní za 130 € (3916.38 Sk) 22 €/deň (652.73 Sk/deň)

tabor Letný Teenege tábor
Obrázok tábora
Tábor program:

Horný Zemplín čaká na Teba. Najlepší 6 dňový zájazd pre teenagerov! Čo tak v lete vypnúť mobil, zabudnúť heslo na FB! Tvoj prázdninový PRIMETIME čaká práve na Teba. V našom kempe Ťa čaká všetko možné aj nemožné. Zažiješ kúpanie, opaľovanie sa, zábavu, smiech, diskotéku.  A to nie je všetko! Zažiješ hry ako Baby proti chalanom, táborovú olympiádu, ktorá preverí Tvoje schopnosti. Zabávať sa budeš pri spoločenských hrách Partička, Let´sdance, Tvoja tvár znie povedome a Inkognito. Spoločné zimomriavky zažijeme v nočnej hre, kde si preveríš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívcisa vybláznia vtvorivých dielňach. Staneš sa súčasťou Dobrodružstiev Sherlocka Holmesa, navštíviš  Sninsky kameň. O tom, že každý z nás má talent sa presvedčíš v šou Loďka nádeje hľadá talent. Táborák a romantický Večer pod hviezdamipatrí k letnej atmosfére.Sľúbiť Ti vieme všetko, ale čo Ti môžeme 100% zaručiť je leto plné zábavy, kamarátstiev, hier, súťaží, vtipu, humoru a dobrej nálady. Ešte váhaš? Neváhaj a rýchlo sa pridaj k nám, pretože Ty medzi nás patríš. A ako znie náš táborový song: V tábore je nám spolu hej, keď máš chuť, tak sa s nami smej, v tábore je nám spolu naj, tak sa k nám aj Ty pridaj :-) Vihorlat patrí medzi unikátne chránené územie na Slovensku. Na území národného parkuPoloninyje najvyššia koncentrácia prírodných lesov (pralesov) na Slovensku a veľké množstvo rôznych druhov živočíchov. Najväčším a najznámejším je prales v Národnej prírodnej rezervácií Stužica. Ozdobou pohoria Vihorlat je jazero Morské oko, ktoré sa nachádza pod Sninským kameňom. V blízkosti sa nachádza areál prírodného kúpacieho biotopu RO Rybníky- bio kúpalisko, využívajúce  technológiu samočistenia vody pomocou rastlín a rias. Program:

·        

Športová olympiáda

·        

Rôzne worshopy podľa výberu napr. tanečný, športový, filmový, tvorivé dielne ...

·        

Freetime podľa seba

·        

Relax, kúpanie, Bazén party

·        

Diskotéky

·        

Tajomná nočná hra

·        

Táborák

·        

Kúpanie v Bio kúpalisku

·        

Turistika

·        

Futbal, basketbal, plážový volejbal

·        

Prekvapenie  

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Rekreačné stredisko ResortVihorlat sa nachádza v unikátnej lokalite v pohorí Karpát v okrese Snina. Ubytovanie je v štandardných izbách bunkového typu, ktoré sú rozdelené na dve izby. Každá izba poskytuje útulné ubytovanie, tri postele s nočným stolíkom, konferenčný stolík, vstavaná skriňa, sociálne zariadenie so sprchou a WC.V areáli sa nachádza vonkajší bazén a dve multifunkčné ihriská (asfaltové aj antukové). K dispozícii sú aj ohniská na opekanie.

V cene:

• program podľa ponuky • animátori a zdravotná starostlivosť • 6 x ubytovanie • strava a pitný režim 5 x denne (6 dní) • vstupné kúpalisko • Materiál potrebný k táboru • DJ • poistenie • doprava –skupinová z Košíc (vlak a autobus). V prípade individuálnej dopravy sa odpočíta cena za dopravu autobusom.


Loďka nádeje

Tomáš Gargalik, Južná trieda 83, Košice

Telefon: 0944960050
WEB: www.lodkanadeje.maweb.eu
e-mail: lodka.nadeje@gmail.com
Organizuje tabory od roku: 2014
Typ organizácie: občianske združenie

Areál:

Vihorlat Snina

V areáli:

V areáli sa nachádza vonkajší bazén a dve multifunkčné ihriská (asfaltové aj antukové). Velka tanečná sala.

Ubytovanie:

Ubytovanie je v štandardných izbách bunkového typu, ktoré sú rozdelené na dve izby.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

skupinová alebo vlastná

Vedúci:

Výškoleny a skusený animatorí  ktorý sa budu starať o vaše deti.


Priamy odkaz na web: www.lodkanadeje.maweb.eu/letne-tabory-2018/

Dátum pridania do databázy: 2018-01-08 00:34:35

0 príspevkov v diskusii |

:
chcem dostávať e-mailom reakcie a názory v tejto diskusii

:-) :) :-D B-) :*) :^) :o) B-[ ;-) :-! :-[ :-P :-/ :-* 8-) :-o :-S :-( :-| :,-( :p)

Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory