FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Letný tábor v DETSKOM RAJI - Tatry 2019


Detský prázdninový tábor v stredisku DETSKÝ RAJ ponúka nezabudnuteľné prázdninové zážitky, zábavu a pohodlie za výborné ceny.

1. turnus    30.06 - 07.07 (o -113 dní) 8-16 roční - 8 dní za 214 € (6446.96 Sk) 27 €/deň (805.87 Sk/deň)
2. turnus    07.07 - 14.07 (o -106 dní) 8-16 roční - 8 dní za 214 € (6446.96 Sk) 27 €/deň (805.87 Sk/deň)

tabor Letný tábor v DETSKOM RAJI - Tatry 2019
Obrázok tábora
Tábor program:

Milí priatelia! Máte už pre vaše deti atraktívny program na leto? Chcete, aby strávili dni plné hier, výletov a nezabudnuteľných zážitkov? Tak neváhajte a včas zašlite prihlášku, pretože už o pár týždňov opäť otvorí svoje brány Medzinárodný letný tábor v stredisku DETSKÝ RAJ vo Vysokých Tatrách.

Na deti čaká bohatý program, počas ktorého spoločne navštívime ZOO v Spišskej Novej Vsi, zašantíme si v bazénoch a toboganoch popradského Aquacity. Počas mnohých prechádzok a túr nevynecháme Hrebienok a čarovné Vodopády Studeného potoka i Rainerovu útulňu, či Popradské pleso. Spoločne splavíme na pltiach rieku Dunajec a poplavíme sa loďou po Liptovskej Mare. Zažijeme lesné ekohry, tvorivé dielne, športové turnaje a súťaže, vyskúšame si tradičné slovenské remeslá a večer si posedíme pri táborovom ohni. Príď sa i Ty nadýchať táborovej atmosféry do Tatranskej Lesnej a spoznať nové miesta i nových priateľov. Viac aktuálnych informácií prinášame na stránkach www.matica.sk.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Tatranská Lesná sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, na ceste medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou. Na deti čakajú kratšie i celodenné výlety a túry, ktoré budú prispôsobené veku a fyzickým schopnostiam malých i väčších účastníkov tábora. Deti sa v horúcich letných dňoch okúpu v neďalekom aquaparku, zažijú večernú opekačku a mnoho ďalších dobrodružstiev. Spoznajú historické a kultúrne pamiatky Slovenska. Prihlášku do tábora i aktuálne informácie nájdete na stránke http://matica.sk/medzinarodny-letny-tabor-matice-slovenskej/

V cene:

Ubytovanie, strava 6x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, druhá ľahšia večera), pitný režim, materiálne a technické zabezpečenie, vstupenky, dozor vedúcich, športové vybavenie, materiál na tvorivé dielne, drobné odmeny.

Príplatky:

Žiadne.


Matica slovenská

Mgr. Igor Sokolík, P. Mudroňa 1, 036 01 Martin

Telefon: 043/3812840,0905275286
WEB: www.matica.sk
e-mail: tabor@matica.sk
Organizuje tabory od roku: 1992
Typ organizácie: iné

Areál:

Stredisko Detský raj Tatranská Lesná

V areáli:

Detský raj ponúka ubytovanie v nadštandardných 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV. V areáli strediska je k dispozícii spoločenská miestnosť, pingpongové stoly a multifunkčné ihrisko.

Ubytovanie:

Stredisko DETSKÝ RAJ v Tatranskej Lesnej ponúka ubytovanie v nadštandardných, 2-3 lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou. Izby sú v prípade nepriaznivého počasia vykurované.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Doprava do tábora je individuálna, ľahko dostupná osobnou, autobusovou, či železničnou dopravou. Vlaková aj autobusová zastávka

Vedúci:

O nezabudnuteľné zážitky z pobytu sa postarajú zodpovední vedúci, ktorí už majú skúsenosti s prácou s deťmi a mládežou.


Priamy odkaz na web: matica.sk/medzinarodny-letny-tabor-matice-slovenskej/

Dátum pridania do databázy: 2019-05-02 07:48:14

1 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Katka | 10. 5. 2018 o 02:26 | #5464 | reagovať

Tatranská Lesná
Super tábor :-) 8-) :-D . Už som bola niekoľkokrát a idem znova. Teším, teším!!!


| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory