FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

SK VOUK

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg organizácií katalóg táborov

OZ NiJoRoO našej organizácii:

OZ NiJoRo sa venuje deťom, mládeži a chce im spestriť nevšedné dni. Organizuje pre deti a mládež letné pobytové tábory, prímestské tábory jednodňové výlety, víkendové pobyty. Realizuje zbierky (oblečenia, potravín, hygienických veci) pre rodiny zo sociálne znevyhodneného prostredia. Robí výchovno-vzdelávacie aktivity, tvorivé dielne, detské diskotéky vo Výmenníku Wuppertálaska v Košiciach - KVP. Tiež realizuje rôzne tématické podujatia Aktivného Mikuláša v Košiciach, Halloween párty.


Z našej histórie:

OZ NiJoRo realizoval 1. ročník Aktivného Mikuláša v Košiciach. Realizuje pravidelne tvorivé dielne, detské diskotéky a výchovno-vzdelávacie aktivity vo Výmenníku Wuppertálska v Košiciach-KVP. Animátori majú dlhoročné skúsenosti s prácou s deťmi. Zúčastnili sa rôzných školení a letných pobytových aj prímestkých táborov, boli dobrovoľníci v iných organizáciach. 


Naše tábory:

tabor Eko tábor

Letný prímestský tábor je určený pre všetký deti od 8 do 15 rokov. Tábor sa bude realizovať vo Výmenníku Wuppertálska, Košice - KVP. Pre deti je pripravený pestrý a zábavný program.
Výmenník Wuppertálska, Košice - KVP

1. turnus 09.07 - 13.07 (o 19 dní) 8-15 roční - 5 dní za 60 €  12 €/deň
tabor Mladý cestovateľ

Letný prímestský tábor je určený pre všetký deti od veku 8 do 15. Tábor sa bude realizovať vo Výmenníku Wuppertálska, Košice - KVP. Pre deti máme pripravený pestrý a zaujímavý program.
Výmenník Wuppertálska, Košice - KVP

1. turnus 06.08 - 10.08 (o 47 dní) 8-15 roční - 5 dní za 60 €  12 €/deň
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory