FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg organizácií katalóg táborov

Parlament mladých mesta VrbovéO našej organizácii:

Parlament mladých mesta Vrbovéje zriadený za účelom:-presadzovania záujmov a dodržiavania práv detí a mládeže pôsobiacich vo Vrbovom-organizácie kultúrnych, spoločenských, športových a iných aktivít voľného času detí a mládeže- spolupráce s domácimi i zahraničnými organizáciami podobného typu aká je ona sama, na základe vzájomnej dohody.


Z našej histórie:

PMMV organizuje rôzne akcie pre deti vo Vrbovom napr. Deň detí, Rozprávkový Čerenec, Noc svetiel, Bublinkovanie, tvorivé dielne , či ples a rôzne dobrovoľné akcie na skrášlenie okolia pre deti.


Naše tábory:

tabor Parťáci v akcii

Ten pravý camp pre všetky zvedavé deti,ktoré majú radi objavovanie,súťaže a zábavu!Parťáci v akcii je pre teba to pravé,pretože ťa čaká veľa zaujímavých hier v kolektíve a skúsení animátori!
Murovaná budova

1. turnus 13.07 - 20.07 (o 48 dní) 7-14 roční - 8 dní za 170 €  21 €/deň
tabor Zážitková bomba

Letný tábor dvoch partnerských organizácii zo Slovenskej a Českej republiky - Strediska volneho času vo Vítkove a Parlamentu mladých mesta Vrbové.
Drevené zruby

1. turnus 05.08 - 12.08 (o 71 dní) 8-18 roční - 8 dní za 165 €  21 €/deň
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory