FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - VITOUR
 
katalóg táborov

Rybársky tábor


Náplňou rybárskeho pobytového DT bude lov rýb. Naučia sa tiež niečo o chove akváriových živočíchov, o preparácii rýb, o ich ochrane a starostlivosti. Nebudú sa nudiť ani pri večerných programoch.

1. turnus    21.08 - 30.08 (o 41 dní) 7-15 roční - 10 dní za 220 € (6627.72 Sk) 22 €/deň (662.77 Sk/deň)

tabor Rybársky tábor
Obrázok tábora
Tábor program:

Náplňou rybárskeho pobytového DT bude lov rýb, či už na našich školských rybníkoch alebo na vodách, ktoré máme v prenájme. Naučia sa tiež niečo o chove akváriových živočíchov, o preparácii rýb, o ich ochrane a starostlivosti. Spoznajú tiež športový rybolov. Nebudú sa nudiť ani pri večerných programoch. PODMIENKOU ÚČASTI JE, ŽE DIEŤA NEBUDE MAŤ MOBIL, TABLET, POČÍTAČ!!! Bližšie info na www.spojsivanka.sk a tiež na facebooku: Tábor "Čudujme sa!"

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Deti sa okrem chytania rýb na miestnej štrkovke, na Šúrskom kanále, kde má škola prenajatú určitú časť, na školských rybníkoch vo Veľkom Blahove budú učiť rybolovnú techniku, ako chovať akváriové rybičky, ako sa starať o prírodu atď. Zažijú tiež celodenné táborenie v prírode s chytaním rýb na ramene Malého Dunaja, s varením kotlíkového gulášu, ale aj klasické táborové programy ako olympiáda, jarmok, hľadanie zlatého pokladu, kúpanie atď.

V cene:

ubytovanie (v DM), strava 5x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera), pitný režim, poistenie, pedagogickí pracovníci, autobusový výlet, odmeny za súťaže

Príplatky:

Nie sú.


Spojená škola

Mgr.Mária Mudrochová, Ing.Juraj Mudroch, SNP 30, 900 28 Ivanka pri Dunaji

Telefon: 0907685824,0917563076
WEB: www.spojsivanka.sk
e-mail: majka.mudrochova@gmail.com
Organizuje tabory od roku: 2004
Typ organizácie: iné

Areál:

Areál Združenej strednej školy poľnohospodárskej v Ivanke pri Dunaji je na konci dediny v tichom prostredí s blízkosťou lesa a j

V areáli:

Súčasťou školy je Domov mládeže, jedáleň, spoločenská sála, telocvičňa, posilňovňa, vonkajší športový areál mimo iného aj s tenisovými kurtami, internet klub, odborné učebne atď.

Ubytovanie:

Ubytovanie v školskom internáte v 3.-posteľových izbách. Vkusne zariadené, sociálne zariadenia na chodbách sú novozrekonštruované.

Sociálne zariadenia sú:

na poschodie

Doprava:

individuálna

Vedúci:

Vedúcim detského tábora je Ing. Juraj Mudroch, ktorý má vyše 20-ročné skúsenosti s tábormi v rôznych funkciách. Oddielovými vedúcimi sú jednak jeho kolegovia a jednak bývalí absolventi školy.


Priamy odkaz na web: www.spojsivanka.sk/aktivity-skoly/detske-tabory

Dátum pridania do databázy: 2020-06-02 11:03:29

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory