FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Celebrity camp


Zaži soubiznis na vlastnej koži.Tábor je určený pre deti, ktoré sa chcú stať malými celebritami. Tešíme sa na tých, ktorí si chcú vyskúšať svet šoubiznisu a pritom sa dobre zasmiať a zabaviť. 

1. turnus    15.07 - 21.07 (o -152 dní) 8-16 roční - 7 dní za 165 € (4970.79 Sk) 24 €/deň (710.11 Sk/deň)

tabor Celebrity camp
Obrázok tábora
Tábor program:

Tábor je určený pre všetkých, ktorí sa chcú stať malými celebritami. Tešíme sa na tých, čo si chcú vyskúšať svet šoubiznisu a pritom zažiť kopec srandy a zábavy. Budeš môcť zapojiť svoju fantáziu a vyrobiť tanečno - zábavnú šou, vytvoriť vlastnú reláciu, časopis, staneš sa redaktorom, hercom, svetovou celebritou ako Hanah Montana, Michael Jackson...
V našom Talentáriu môžeš predviesť svoje nadanie a talent, zatancovať si ako v High School Musical a stať sa TikTaksuperstar alebo missTikTak... Najlepších oceníme špeciálnou táborovou cenou TikTak OskarCelebrity, ktorú udelí samotný Rex McKanny.

Na vyšantenie nebude chýbať ani tradičný táborový program, diskotéky so svetelnými a dymovými efektami, relax v bazéne, ktorý sa nachádza priamo v zariadení a veľa zaujímavých aktivít.Stretneš sa samozrejme aj so slovenskými celebritami, ktoré budeme postupne predstavovať. Príď medzi nás a spoznaj celebrity zo sveta spevu, tanca, divadla, športu a STAŇ SA AJ TY CELEBRITOU!

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Navyše si môžeš vybrať z nasledovných expedícií:
MaTaDi - malé táborové divadlo
Vizážista – zmeň svoj imidž
Škola diabola, Twister, streľba z luku, freezbee
Dance party pre začiatočníkov i pokročilých
Art dielňa - výroba umeleckých predmetov, faceart, batikovanie
Športová - podľa záujmu.   Romantická prehliadka nočným Bojnickým zámkom, občas iba pri svetle sviečky či fakle. Prehliadka najväčšej ZOO na Slovensku.

V cene:

Ubytovanie, strava 5xdenne, raňajky formou švédskych stolov, pitný režim, animačný program, zdravotník, materiálno-technické zabezpečenie programu, bazén, poistenie, odmena pre deti.

Príplatky:

táborové tričko 5€


Tik Tak

Mgr.Helena Orlíková, Školská 607, Tesárske Mlyňany

Telefon: 0902532948
WEB: www.tiktak.sk
e-mail: tiktak@tiktak.sk
Organizuje tabory od roku: 2001
Typ organizácie: občianske združenie

Areál:

Penzión Iveta sa nachádza na južnom Slovensku v okrese Nové Zámky. Leží na okraji dediny, vzdialenej len 2 km od termálneho kúpa

V areáli:

Súčasťou zariadenia sú spoločenské miestnosti, jedáleň, salóniky, veľká športová hala , veľké a malé futbalové ihrisko, tenisový kurt, plážové volejbalové ihrisko vonkajší bazén, ohnisko s grilom, priestranná zastrešená terasa hneď pri bufete, detské ihrisko, bowlingové dráhy, fitnes centrum a... Samozrejme nechýba wifi pripojenie.

Ubytovanie:

Luxusné ubytovanie na vysokej úrovni v 2-4 lôžkových izbách. Izby sú zariadené novým nábytkom. Každá izba má samostatné WC, sprchu alebo kúpeľňu.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Individuálna.

Vedúci:

Za 10-12 detí zodpovedá jeden dospelý pracovník – vedúci. Naši vedúci sú skúsení pracovníci voľnočasových aktivít, absolventi animátorských škôl,vedúci klubov detí a mládeže a pod.
Spolupracujú s nami už niekoľko rokov.
V našich táboroch je zabezpečená celodenná odborná a zdravotná starostlivosť


Priamy odkaz na web: www.tiktak.sk/sk/tabory-celebrity-camp

Dátum pridania do databázy: 2018-03-02 11:21:14

0 príspevkov v diskusii |

:
chcem dostávať e-mailom reakcie a názory v tejto diskusii

:-) :) :-D B-) :*) :^) :o) B-[ ;-) :-! :-[ :-P :-/ :-* 8-) :-o :-S :-( :-| :,-( :p)

Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory