FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Šmolkovia a stratený denník


Rozprávkovo-fantastický tábor pre menšie deti.Stretneš sa tu s rôznymi bytosťami z bláznivej Šmolkovej krajiny. Budeš pomáhať jej hrdinom plniť rôzne ľahké i neľahké úlohy. 

1. turnus    22.07 - 28.07 (o -145 dní) 4-9 roční - 7 dní za 160 € (4820.16 Sk) 23 €/deň (688.59 Sk/deň)

tabor Šmolkovia a stratený denník
Obrázok tábora
Tábor program:

Kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami a siedmimi dolinami, kde sa piesok lial a voda sypala, hlboko, hlboko v lese je tajomná osada plná šmolkov. Príď a preži s nimi niekoľko dní plných zábavy, dobrodružstva a smiechu. Dozvieš sa ich tajomstvá, pomôžeš im hľadať stratený denník tatka Šmolka, kde je tajný recept na výrobu zázračnej šmolkovskej esencie. Vedia iba toľko, že sa ukryl do inej rozprávky.
Ak im chceš pomôcť, môžeš s nimi putovať po rôznych rozprávkových krajinách a hľadať ho spolu s nimi. Na tejto ceste plnej nástrah budeš musieť prekonať svoj strach, splniť hádanky deda Vševeda, bojovať s drakom, tancovať s lesnými vílami, rozosmiať smutnú prinzeznú a plniť ďalšie úlohy. Spolu s Hundrošom, Babrošom, Čačkošom sa vydáš zachrániť Šmolinku, ktorú uniesol zlý Gargamel. Ak sa ti to podarí, určite aj teba naučí vyrábať ich zázračný šmolkodžús.
Okrem toho ťa čaká more zábavy a slnkom posiate tváre rozprávkových animátorov, či len také rozprávkovo-zaujímavé prežitie dní plných tajomných dobrodružstiev.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Počas pobytu ponúkame deťom činnosť v expedíciách podľa vlastného výberu:
MaTaDi - malé táborové divadlo
Streľba z luku
Škola diabola
Angličtina hrou
TikTak tanček
Výroba maňušiek
Športovníček
Kúzelníiček
Bobrovačka - stavanie hrádzí a vodných mlynov
Lesní škriatkovia - pobyt v lese, pri potoku, na lúke                     Zariadenie je počas pobytu  detí  uzatvorené pre verejnosť.

V cene:

ubytovanie,strava 5xdenne,pitný režim, poistenie, vstupenky, pedagogický a zdravotný personál,materiál na činnsť a ceny do súťaží

Príplatky:

táborové tričko 5€ ,


Tik Tak

Mgr.Helena Orlíková, Školská 607, Tesárske Mlyňany

Telefon: 0902532948
WEB: www.tiktak.sk
e-mail: tiktak@tiktak.sk
Organizuje tabory od roku: 2001
Typ organizácie: občianske združenie

Areál:

Penzión Lagáň sa nachádza v nížinatom prostredí juhozápadného Slovenska. V blízkosti je termálne kúpalisko Podhájska.

V areáli:

Ubytovanie Luxusné ubytovanie v pohodlných 2- 4 lôžkových izbách a apartmánoch, vybavené sú moderným nábytkom a TV. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC.
Vybavenie Súčasťou zariadenia sú spoločenské miestnosti, klubovne, vonkajší bazén, ohnisko s grilom, zastrešená terasa, wifi, bufet, stolnotenisový stôl, volejbalové a futbalové ihrisko, trávnaté plochy. V objekte je zdravotnícky blok s izolačkou.

Ubytovanie:

Ubytovanie je v 2 a 3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Individuálna

Vedúci:

Za cca 5-8 detí zodpovedá jeden dospelý pracovník – vedúci. Naši vedúci tvoria zohratý tím mladých ľudí. Sú to skúsení pracovníci voľnočasových aktivít, absolventi animátorských škôl,vedúci klubov detí a mládeže.
Mnohí s nami spolupracujú už niekoľko rokov.
V našich táboroch je zabezpečená celodenná odborná a zdravotná starostlivosť.


Priamy odkaz na web: www.tiktak.sk/sk/tabory-smolkovia-a-strateny-dennik

Dátum pridania do databázy: 2018-03-02 11:09:02

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory