Pod vedením skúsených akreditovaných trénerov sa deti budú venovať FLOORBALU a FUTBALU. Z ďalších športov basketbal, volejbal,stolný tenis. A okrem toho ich čaká super táborový program.

V tomto tábore ti ponúkame naplno prežité dni športu, pohybu a zábavy. Pod vedením skúsených akreditovaných trénerov sa budeš venovať hlavne futbalu a floorbalu. Možeš sa zdokonaliť v basketbale, volejbale, tenise a stolnom tenise. Zatrénuje si s Tebou bývalý reprezentant SR vo futbale Miloš GLONEK. Športové náradie a náčinie budeš mať zabezpečené.
Športový tréning bude v dopoludňajších hodinách. Popoludní absolvuješ spoločný táborový program s ostatnými účastníkmi - Tiktakoviny, Talentárium, Poseidonove hry, Miss TikTak, Pátračka, Strachonoc, Olympiáda, diskotéky a kopec iného.Vyvrcholením športového úsilia bude priateľský zápas vo futbale. V horúcich letných dňoch ti dobre padne osvieženie v bazéne.
Zatrénovať si môžeš s bývalým futbalovým reprezentantom Slovenska Milošom Glonekom.Navyše si môžeš vybrať z nasledovných expedícií:
MaTaDi - malé táborové divadlo
Streľba z luku, zo vzduchovky
Škola diabola, Twister, freezbee
Dance party – pre začiatočníkov i pokročilých (Hip-Hop, disko...)
Art dielňa - výroba umeleckých predmetov, faceart, batikovanie tričiek
Bobrovačka ...
ubytovanie, plná penzia (5x denne), pitný režim, kompletný program, poistenie, tréneri, pedagogická a zdravotná starostlivosť
tričko 5€.
Výlet Bojnice - najväčšia ZOO na Slovensku, prehliadka Bojnického Zámku. Za doplatok podľa aktuálneho cenníka.
Tik Tak
Mgr.Helena Orlíková, Školská 607, Tesárske Mlyňany
Telefon: 0902532948
WEB: www.tiktak.sk
e-mail: tiktak@tiktak.sk
Organizuje tabory od roku: 2001
Typ organizácie: občianske združenie
Penzión NORMANDIA - Nitrianske Rudno sa nachádza na okraji obce, v krásnom údolí, obklopenom týčiacimi sa kopcami pohoria Strážo
Súčasťou zariadenia je jedáleň, spoločenská miestnosť, krytý bazén, sauna a malé fitnescentrum. V objekte je zdravotnícky blok s izolačkou. Súčasťou areálu je kryté vonkajšie posedenie, volejbalové, basketbalové, multifunkčné ihrisko, detské preliezky a hojdačky. WiFi pripojenie k internetu. Výlety: Strašidelná prehliadka nočným Bojnickým zámkom iba pri svetle sviečky či fakle.
Denná prehliadka Bojnického zámku.
Prehliadka najväčšej ZOO na Slovensku.
Luxusné ubytovanie na vysokej úrovni v 3-4 lôžkových izbách a apartmánoch. Izby sú zariadené novým nábytkom. Každá izba má samostatné WC, sprchu alebo kúpeľňu.
vlastné
indivdiduálna
Za 10-12 detí zodpovedá jeden dospelý pracovník – vedúci. Naši vedúci sú športovo zdatní, skúsení pracovníci voľnočasových aktivít, absolventi animátorských škôl,vedúci klubov detí a mládeže a pod.
Spolupracujú s nami už niekoľko rokov.
V našich táboroch je zabezpečená celodenná odborná, zdravotná starostlivosť a akreditovaní tréneri.
Priamy odkaz na web: www.tiktak.sk/index.php?RtDif=tiktak&Params[Cmd]=tabory_detail&Params[tabor]=9
Dátum pridania do databázy: 2013-02-07 12:10:09
:P
aj ja chcem ist bude haluz ... miluejm futbal :P
čo tam futbal :D florbal je naj
alebo ešte motorky su najlepšie :D honda cr 125
čo tam futbal :D florball je naj :D len dufam že to vinde aby som prišiel :D
cauko
hh jasne aj ja tam budem XD a aj ja milujem futbal cmaq 
Cauko
hej hej mozes tam ist, ked chces aj ked mas 16 
jasne
ahoj jasne ze mozu, a neboj bude tam super haluz
a mozu tam ist aj baby no aspon dve alobo viac babeniek a bude vobec zabava