FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

SK VOUK

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg táborov

Veľká tanečná show


8.ročník tanečnej šou. Tancovať budeš jednu časť dňa, tú druhú zažiješ neopakovateľné zážitky plné dobrodružstva, hier a zábavy. Pod vedením profesionálneych tanečníc sa naučíš niečo zo spoločenských tancov, hiphop, latino a disko.

1. turnus    21.08 - 27.08 (o -668 dní) 7-16 roční - 7 dní za 145 € (4368.27 Sk) 21 €/deň (624.04 Sk/deň)

tabor Veľká tanečná show
Obrázok tábora
Tábor program:

V tomto tábore ti ponúkame dni plné tanca, pohybu a rytmu pod vedením profesionálnych tanečných lektoriek. Počas pobytu si osvojíš rôzne tanečné štýly (spoločenské a brušné tance, hip-hop, latino a disko). Tanečná výuka bude v dopoludňajších hodinách. Popoludní absolvuješ spoločný táborový program s ostatnými účastníkmi - Tiktakoviny, Talentárium, Poseidonove hry, Miss TikTak, Pátračka, Strachonoc, Olympiáda, diskotéky a kopec iného. Na záver turnusu sa deti predstavia krátkym vystúpením v originálnych tanečných kostýmoch. Po tréningu ti dobre padne osvieženie v bazéne:)

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Tanečná škola pre všetkých, ktorým účaroval tanec.Počas pobytu sa deti zoznámia s jednotlivými druhmi tancov,ukážkami kostýmov,hudbou,kultúrou,zvykmi a tradíciami jednotlivých kultúr.
Počas pobytu ponúkame deťom činnosť v expedíciách podľa vlastného výberu:
Streľba z luku
Škola diabola Twister, freezbee
Športová - futbal, hokejbal, basketbal, volejbal, badminton, stolný tenis
Art dielňa - výroba umeleckých predmetov, faceart, batikovanie
MaTaDi - malé táborové divadlo
Zariadenie je počas pobytu detí uzatvorené pre verejnosť.

V cene:

Ubytovanie, stravu 5 x denne, pitný režim , poistenie detí, kompletný program,odborný pedagogický,zdravotný personál a taneční lektori

Príplatky:

tričko 5€.
Výlet Bojnice - najväčšia ZOO na Slovensku, prehliadka Bojnického Zámku. Za doplatok podľa aktuálneho cenníka.


Tik Tak

Mgr.Helena Orlíková, Školská 607, Tesárske Mlyňany

Telefon: 0902532948
WEB: www.tiktak.sk
e-mail: tiktak@tiktak.sk
Organizuje tabory od roku: 2001
Typ organizácie: občianske združenie

Areál:

Počúvadlo Penzión sa nachádza v rekreačnej oblasti jazera Počúvadla v krásnej prírode Štiavnických vrchov.

V areáli:

Súčasťou zariadenia je jedáleň, spoločenské miestnosti, bufet, Wellness - (krytý bazén s protiprúdom, teplý relaxačný bazén, ochladzovací bazén, 3x sauna parná, bylinková, fínska, relaxačná miestnosť) v cene pobytu. Súčasťou areálu je vonkajšie posedenie, multifunkčné ihrisko s tribúnou, ohnisko, lezecká stena a preliezky. Nechýba WiFi pripojenie k internetu.

Výlety:Vďaka strategickému umiestneniu je v dosahu množstvo túr. Pre príjemnú pomalú prechádzku je tu Počúvadlianske jazero, vzdialené od Penziónu 200 m . Tu sa nachádza aj malá ZOO s domácimi, ale aj lesnými zvieratkami. Pokiaľ by ste chceli absolvovať náročnejšiu túru, je tu pre Vás vrch Sitno, odkiaľ uvidíte nádherný výhľad. Tak isto je možnosť navštíviť okolité dedinky a mesto Banská Štiavnica plné histórie a kultúry, zámok a múzeum v Antole, vystúpenie sokoliarov so super zážitkovou dopravou.

Ubytovanie:

je v 2 až 4 posteľových izbách so sociálnym zariadením.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna

Vedúci:

Za 10-12 detí zodpovedá jeden dospelý pracovník – vedúci. Naši vedúci tvoria zohratý tím mladých ľudí. Sú to skúsení pracovníci voľnočasových aktivít, absolventi animátorských škôl,vedúci klubov detí a mládeže.
Mnohí s nami spolupracujú už niekoľko rokov.
V našich táboroch je zabezpečená celodenná odborná a zdravotná starostlivosť.


Priamy odkaz na web: www.tiktak.sk/index.php?RtDif=tiktak&Params[Cmd]=tabory_detail&Params[tabor]=11

Dátum pridania do databázy: 2016-04-20 09:58:48

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory