FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

SK VOUK

EMAILING

 


 
 
reklama - CK ÚSMEV
 
katalóg organizácií katalóg táborov

TK Tenis ZvolenO našej organizácii:

TK Tenis Zvolen je tenisový klub, ktorý som založil v roku 2015. Venujem sa práci s deťmi už veľa rokov a baví ma to. Podľa ohlasov aj deti :). Pomaličky by som chcel vybudovať dobrú základňu závodných a aj rekreačných hráčov, ale aj pomôcť deťom k pohybu, ktorý je v dnešnej dobe dosť obmedzený. Aj prostredníctvom kempov a kondičných tréningov sa im snažím k tomu pomôcť. V lete organizujeme letné tábory, kde sa stretnú deti z klubu, ale aj z iných miest na Slovensku. 


Naše tábory:

tabor PlaYland 2018

Deti si zahrajú futbal, tenis, volejbal. K dispozícii je krytý bazén, kde je možné sa kúpať v akomkoľvek počasí. V prípade nepriaznivého počasia je k dispozícii aj bowlingová dráha a detská herňa. Nudiť sa určite nebudeme.
2 až 3 lôžkové izby s vlastným vybavením a prístupom na Wifi

1. turnus 05.08 - 10.08 (o 16 dní) 8-15 roční - 6 dní za 169 €  28 €/deň
tabor Denný tábor - PlaYland 2018

PlaYland 2018 je tábor zameraný na pohyb. Na deti čakajú loptové hry, pohybová príprava, kondičná príprava, výlet, trampolína, jazda na koni, opekačka a veľa iného. 
bez ubytovania - denný tábor

1. turnus 05.08 - 10.08 (o 16 dní) 8-15 roční - 6 dní za 89 €  15 €/deň
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory