FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Wachumba Funfária - detský rozprávkový tábor


Letná bláznivá FUNkrajina s FUNngličtinou, ktorá otvára svoje brány všetkým detským FUNobčanom, ktorí chcú cez leto uniknúť z nudného sveta dospelých.

1. turnus    14.07 - 22.07 (o -148 dní) 8-15 roční - 9 dní za 245 € (7380.87 Sk) 27 €/deň (820.1 Sk/deň)
2. turnus    18.08 - 26.08 (o -113 dní) 8-15 roční - 9 dní za 245 € (7380.87 Sk) 27 €/deň (820.1 Sk/deň)

tabor Wachumba Funfária - detský rozprávkový tábor
Obrázok tábora
Tábor program:

Funfária zvoláva všetkých FUNobyvateľov! Dobrodruhov, zabávačov, pohoďákov, umelcov, bojovníkov aj cestovateľov. Fanfáry však netrúbia na domobranu, ale na veľký turnaj!Sily si zmeriame v smiechu, pohybe a letnej pohode!Turnajová atmosféra nám ponúka voľnú letnú atmosféru, bazénovanie sa dosýtosti, hrdinský splav rieky, pohodové aj bláznivé disciplíny, akcie, hry, dielne a bloky rozdelené podľa FUNfár. Vyhráva ten, kto si to najviac užije!Dovolené sú všetky tvoje tajné tromfy z Funfárie, či už je to čarovná brána pod posteľou, alebo meč z metly tvojej starej maminy. Jednoducho čokoľvek, čo ti tvoja fantázia dovolí!Avšak pozor, aj tvoje nepatrné rozhodnutie môže ovplyvniť celkový dej! Víťazný tím rozhodne, ktorým smerom sa bude Funfária uberať ďalší rok.Angličtina v tábore je vždy tematicky osadená do táborového príbehu a programu. Výučba prebieha v malých skupinkách (podľa úrovne) 1 hodinu denne z tematicky pripravených materiálov a zároveň je aj zakomponovaná do táborového programu, hier a workshopov.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Angličtina v tábore je vždy tematicky osadená do táborového príbehu a programu. Výučba prebieha v malých skupinkách (podľa úrovne) 1 hodinu denne z tematicky pripravených materiálov a zároveň je aj zakomponovaná do táborového programu, hier a workshopov.

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, učebné materiály, lektori, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.


Wachumba ck, s.r.o

Bsc. Jakub Hlaváč, P. Mudroňa

Telefon: 0917687555
WEB: www.wachumba.eu
e-mail: info@wachumba.eu
Organizuje tabory od roku: 1999
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Jedľové Kostoľany

V areáli:

Jedáleň, spoločenská miestnosť, TV, DVD, WIFI internet, 3 altánky, vonkajší tanečný parket, ohnisko, detské ihrisko, jazierko, vonkajší bazén, futbalové a multifunkčné ihrisko.

Ubytovanie:

Areál Zdravia Jedľové Kostoľany obkolesený prírodou, 2 až 4-lôžkové izby

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna


Priamy odkaz na web: www.wachumba.eu/detske-zazitkove-tabory/detsky-zazitkovy-tabor-funfaria?pid=34

Dátum pridania do databázy: 2018-01-26 14:19:21

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory