FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

Bombovo

EMAILING

 


 
 
reklama - VITOUR
 
katalóg táborov

Wachumba Youtuber tábor - stream tábor


Youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný youtube channel zážitkami z každého dňa.

1. turnus    09.08 - 16.08 (o 29 dní) 10-18 roční - 8 dní za 325 € (9790.95 Sk) 41 €/deň (1223.87 Sk/deň)

tabor Wachumba Youtuber tábor - stream tábor
Obrázok tábora
Tábor program:

Vyzbrojíme ťa všetkým, čo youtube agent potrebuje. K dispozícií máme špiónske vybavenie špeciálneho nasadenia, greenscreen, umelé osvetlenie, skvelé ozvučenie, akčné kamery, počítače s jablkom, kvalitné pripojenie na wi-fi a mnoho užitočných doplnkov. Na tebe ostáva už len odhaliť stopy k Pacientovi_0, rozlúštiť odkaz nahratý na video, dostať sa do tajných archívov Spytechu a nájsť stopu, ktorá vedie priamo k programátorovi zombie vírusu. A, samozrejme to všetko natočiť!Známi Youtuberi sa podelia o svoje know-how a naši wachumba technici ťa budú pri tvorbe kvalitného videa správne navigovať. Máme nabitý program, takže možností na skvelé zábery bude viac než dosť, či už v teréne počas misie, alebo keď budeme pretekať na motokárach, strieľať v Laser Tag aréne, alebo sa rozhodneme pre večerný relax v aquaparku.Len pozor, aby sa neopakovala neslávna „misia Antarktída“, ktorá je nateraz veľkým tajomstvom!

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Robíš videá a chceš viac odberateľov?Každý zarytý Youtuber vie, že videá bez obsahu a dobrej úpravy už nestačia.Wachumba má pre teba tabor, kde v tomto smere pokročíš! Len spoza kompu však nevyhráš. Výjdi medzi mladých youtuberov reálne, načerpaj nezabudnuteľné live zážitky na čerstvom vzduchu a v pohodovej atmoške a nauč sa ich vyzdieľať svetu. Vyskúšaj si aké to je byť poznaným Youtuberom.

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, odborné vedenie tanečných workshopov, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.


Wachumba ck, s.r.o

Bsc. Jakub Hlaváč, P. Mudroňa

Telefon: 0917687555
WEB: www.wachumba.eu
e-mail: info@wachumba.eu
Organizuje tabory od roku: 1999
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hotel Junior Piatrová - Turiec

V areáli:

jedáleň,2x spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, ping pong, šípky a WIFI

Ubytovanie:

Hotel Junior Piatrová - Turiec

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Spoločná/Individuálna


Priamy odkaz na web: https://www.wachumba.eu/detske-letne-tabory-umelecke/detsky-youtubersky-tabor

Dátum pridania do databázy: 2018-01-26 13:57:43

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Bombovo
| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory