FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 

lnky o tboroch

Často kladené otázky rodičov a odpovede..
Často kladené otázky rodičov na tému táborov s odpoveďami. (viac)
Čo by ste si mali pri prezeraní ponúk detských letných táborov určite všimnúť?
Cena tábora je informáciou, na ktorú Vám padne zrak často skôr, než si stihnete všimnúť, čo za ňu pre Vaše dieťa v tábore organizátori pripravia. Predtým, ako sa necháte zlákať na bezkonkurenčne najlacnejšie tábory, alebo predtým, ako vylúčite tábory drahšie, skúste si podrobnejšie všimnúť či porovnať niektoré z týchto položiek:  (viac)
Nechajte si zasielať novinky
Vážení náštevníci, na našich stránkach pribúdajú stále nové tábory a aj rôzne články zamerané na detské tábory. Ak si nechcete nechať nič ujsť, môžeme Vám posielať informácie a novinky o detských táboroch. (viac)
Aké právne predpisy sa vzťahujú na tábory?
Aké právne predpisy sa vzťahujú na tábory? Predovšetkým je to Zákon Národnej rady Slovenskej republiky 272/1994 Z.z. o ochrane zdravia ľudí (úplné znenie tohto zákona môžete nájsť pod číslom 596/2002 v zbierke zákonov) a Vyhláška Ministerstva zdravotníctva SR č. 592/2002 Z.z., ktorou sa ustanovujú požiadavky na zotavovacie podujatia.
 (viac)
Prečo ísť v lete do detského tábora?
Na Slovensku je veľmi nízka úroveň organizovanosti mládeže. Tento fakt sa podieľa aj na vzrastajstajúcej kriminalite mládeže, vzniku závislostí na alkohole či drogách. Problém je obrovský  v mestách aj na dedinách. Skupinky mladých ľudí trávia svoj čas posedávaním na lavičkách, bezcieľnym blúdením, ako aj vysedávaním v krčmách. Rodičia často ani netušia, ako v skutočnosti ich dieťa trávi svoj čas.  (viac)
Prvá intímna skúsenosť, pomysleli ste na to?
Veľa detí sa už nevie dočkať letného šantenia v detskom tábore. Získajú si množstvo kamarátov a zoznámia sa často s prvými láskami. NIektoré staršie deti dokonca idú zámerne do tábora práve kvôli druhému pohlaviu. Detské tábory sú totiž ideálne pre prvé intímne vzťahy. Zrazu je tu veľa voľného času, rodičia sú ďaleko, nové sebavedomie v novom kolektíve a "malá veková konkurencia".  (viac)
Výklad zákona č.281/2001 Zb o poistení proti insolventnosti.
Dňa 1. októbra 2001 nadobudol účinnosť Zákon o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr. Tento zákon upravuje podmienky podnikania v cestovnom ruchu a vzťahuje sa na služby, poskytované prevádzkovateľmi cestovných kancelárií a agentúr.
 (viac)

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory