FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg organizácií katalóg táborov

ATELIÉR FANTÁZIE, o.z.O našej organizácii:

ATELIÉR FANTÁZIE, o.z. a jeho FOTOKLUB Ateliér Fantázie je občianske združenie, ktoré si kladie za cieľ vyvíjať aktivity v oblasti výtvarného umenia, najmä fotografie a filmu. Systematicky vytvára podmienky na všestranný rozvoj osobnosti detí a mladých ľudí zamerané na zmysluplné využitie voľného času. Zabezpečuje mimoškolské vzdelávanie neformálnymi metódami a osobným príkladom. Vo svojej práci využíva zásady tímovej práce a učí deti a mládež zodpovednosti, rozvíja kreativitu, iniciatívu a solidaritu.

 


Z našej histórie:

Aktivity ATELIÉRU FANTÁZIE začali v roku 2009 a možno ich rozdeliť do troch základných kategórii:
STRETNUTIA – stretávame sa pravidelne, raz za dva týždne - cez víkendy. Chodíme na foto výlety, fotografujeme v prírode i v ateliéri. Spoznávame tajomstvá digitálnej a aj analógovej fotografie. Pracujeme vo fotokomore a svoje digitálne fotografie sa učíme upraviť pomocou grafických programov a postprocesu.
FOTO CAMPy – pobytové víkendové stretnutia mimo Bratislavy od piatka do nedele. Foto Camp – je príležitosť opustiť na víkend Bratislavu, zbaviť sa starostí, zabudnúť na školu a spolu s kamarátmi sa venovať fotografii. Je to intenzívny kurz fotografie, vždy tematicky zameraný podľa ročného plánu a aktuálnych tém fotosúťaží.
Letné FOTO TÁBORy – Leto, prázdniny, slnko, teplo, voda, relax, oddych, zábava, to sú atribúty fotografického kurzu - sústredenia v letnom pobytovom tábore. Príjemné pohodlné ubytovanie s domácou stravou v nádhernom prírodnom prostredí vytvára predpoklady na tvorivú a motivujúcu atmosféru, v ktorej hravou formou zvládame od základných fotografických techník až po náročné fotografické experimenty, ktoré vedia nielen zabaviť ale častokrát aj prekvapiť samotných autorov. Samozrejme nesmie chýbať čas na zábavu, výlety, šport, spoznávanie nových kamarátov i priestor na nespočetné množstvo otázok. Deti (cca 25 v jednom turnuse) sú rozdelené do tvorivých skupín, čo vytvára predpoklad na individuálny prístup ku každému účastníkovi. Výsledkom sú malé umelecké dielka, ktoré následne prezentujeme na súťažiach a výstavách.Členovia nášho Foto klubu úspešne študujú prípadne už absolvovali študium na stredných a vysokých umeleckých školách.


Naše tábory:

tabor Fotografický Tábor ATELIÉR FANTÁZIE

Cieľom Letného FOTO TÁBORa je naučiť deti vo veku od 10 do 18 rokov ovládať svoj fotoaparát, naučiť sa v sprievode skúsených profesionálov fotograficky vidieť a zažiť veľa zábavy, športu, zdravého pohybu.
Ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách hotelového typu

1. turnus 18.08 - 24.08 (o 26 dní) 10-18 roční - 7 dní za 285 €  41 €/deň

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory