FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Nekonečný príbeh


Rozprávkový tábor pre malé aj veľké deti, ktoré miluju Nekonečný príbeh  Táborová hra v ktorej určite dobro vyhrá nad zlom:) 

1. turnus    21.08 - 28.08 (o 33 dní) 6-14 roční - 8 dní za 254 € (7652 Sk) 32 €/deň (956.5 Sk/deň)

tabor Nekonečný príbeh
Obrázok tábora
Tábor program:

V jednom záhadnom kúte sveta, kde sa stretáva realita a fantázia, žil mladý Sebastián. Jeho oči boli plné zvedavosti, jeho myseľ otvorená pre dobrodružstvá. Jedného dňa, keď sa prechádzal starým kníhkupectvom, natrafil na knihu, ktorá sa zdala byť živá. Na jej obálke sa vznášal symbol dvojhlavého hada, jemne pulzujúci pod dotykom jeho prstov. Keď otvoril túto knihu, slová na stránkach sa začali roztápať a vznikala pred ním živá krajina. Príbeh ožil pred jeho očami, jeho myšlienky sa stávali súčasťou každej stránky. Bolo to, akoby sa stal obyvateľom ríše Fantázie, kde fantázia vytvorila svoju vlastnú realitu. Sebastián sa nemohol len tak pozerať, ako svet Fantázie mizne pred jeho očami. Pocítil silné volanie na záchranu  tejto ríše, kde sa stretávali bytosti, o ktorých sníval len vo svojich najkrajších snoch. Jeho odhodlanie aby bytosti a krásy tejto ríše nezostali pohltené ničivou prázdnotou ho hnalo dopredu. Mladý Sebastián bol však viac než len hrdinom príbehu. Mal jedinečný dar – schopnosť vstúpiť do ríše Fantázie nielen skrz slová knihy, ale aj cez vlastné sny. Jeho myseľ bola bránou medzi svetmi, čo ho robilo výnimočným hrdinom na záchranu Fantázie. Napriek svojej mladosti, Sebastián mal múdrosť starého mudrca a odvahu ako udatný rytier. Jeho duša bola naplnená túžbou po dobrodružstvách a jeho myseľ neustále prebývala v hľadaní nových zážitkov. Jeho kroky niesli odhodlanie, zmysel pre spravodlivosť a prítomnosť neodolateľnej zvedavosti. A tak sa Sebastián rozhodol hľadať nových priateľov, nie len medzi ľuďmi, ale aj medzi tvormi z Fantázie, aby sa spoločne vybrali na nezabudnuteľnú výpravu. Jeho výzva nebola len zastaviť prázdnotu a ničotu, ale tiež obnoviť všetku krásu, ktorú táto ríša kedysi poznala. Cez náhodne objavený portál  sa  Sebastián a jeho priatelia ocitli v ríši Fantázie, kde opäť začína útočiť prázdnota a ničota. Portál ich prenesie do malej dediny skrytej v hustých lesoch a nepriechodných močiaroch. Miestni obyvatelia tejto osady poznajú starú legendu o Atreiovi, ktorý prisahal kráľovnej záchranu Fantázie. Táto legenda je vlastne príbeh, ktorý nemá koniec – je nekonečný a nikto nepozná jeho koniec. Sebastián a jeho noví priatelia boli zasvätení do tejto legendy. Ich úlohou nebolo nájsť len Atreia, hlboko ukrytého v močiaroch a prameňoch, ale aj pomôcť kráľovnej zastaviť ničivú prázdnotu, ktorá sa znovu šírila Fantáziou. Noví priatelia Sebastiána sú rozmanitou skupinou bytostí Fantázie: od ušľachtilých elfov po múdrych kúzelníkov a odvážnych dračích bojovníkov. Keď objavili  Atreia a získali  priazeň Draka šťastia Falka, vydali sa na pomoc kráľovnej obnoviť rovnováhu a zastaviť prázdnotu, ktorá sa nemilosrdne ničila  krásu Fantázie.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Doplnkový program "ŠIALENÁ FANTASTICKÁ FIESTA" - Veselica plná fantázie a bláznivých hier, "TERMÁLNA TROPICKÁ PÁRTY" - Kúpanie v horúcich prameňoch. "OHNIVÁ PEKÁREŇ  ŠPEKÁČIKOV" - opekanie a rozprávanie príbehov pri  táborovom ohni. "KLIATBA KÚZELNÉHO LESA" – Podvečerná hra so  škriatkami, vílami, drakmi a ďalšími bytosťami. „PAŠERÁCI HVIEZD“ nočná napínavá hra. ŠIESTI PROTI ŠIESTIM  - uletená súťaž medzi svetmi fantázie. „POHÁR VÍŤAZOV“ – športovo zábavné hry."Pripravte sa na dobrodružstvo! Otvárame brány do fantastického sveta pre všetkých odvážnych kamarátov vo veku od 7 do 14 rokov. Zažite nekonečné dobrodružstvo a ponorte sa do príbehu plného kúziel, tajomstiev a úžasných výziev. Pridajte sa a stanete sa súčasťou nekonečného  príbehu!".

V cene:

Cena tábora zahrňuje: 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe) Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi) Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu) Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam) Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti) Kúpanie v táborovom bazéne Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo táborovej hre Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí. 20% /10% DPH a ubytovací poplatok

Príplatky:

9,00 € - Táborová farebná šiltovka s logom (je možnosť objednať a zaplatiť aj pri nástupe na tábor) 7,00 € - Táborové farebné tričko s grafikou a logom (je možnosť objednať a zaplatiť aj pri nástupe na tábor) * Táborový poukaz je možné uhradiť po dohode s organizátorom aj na splátky. Možnosť využiť rekreačný poukaz. 14,00 pre deti 14 rokov a viac príplatok na stravu. 


CK Agentúra O.K.

Moško Ladislav, Chata U daniela Repište 179

Telefon: 0905303070
WEB: http://www.aok.sk
e-mail: mosko@agenturaok.sk
Organizuje tabory od roku: 1993
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Chata U Daniela CHKO Štiavnické hory v blízkosti termálnych prameňov kúpelnej obce Sklené Teplice

V areáli:

Horská chata má 70 lôžok. Jedáleň a bufet s kapacitou 70 miest sú vhodné na rôzne pracovné, spoločenské, zábavné a rodinné udalosti (porady, semináre, školenia, svadby, bankety a spoločenské večierky). Priestor je vybavený WIFI, Tv prijímačom, videom a DVD prehrávačom, svetelnou a zvukovou aparatúrou. Klubovňa má 10 - 16 miest a je vhodná na menšie školenia, porady a semináre pre rôzne firmy a organizácie. Je vybavená TV prijímačom a DVD prehrávačom. V príjemne upravenom a prírodne uzavretom areáli strediska je exteriérový plastový bazén, lovný rybník so skalkou (lov kaprov), detské ihrisko  ďalej novovybudované multifunkčné ihrisko s večerným osvetlením (na futbal, tenis, volejbal, basketbal a hokej), vonkajší krb s posedení, sezónny bufet, veľké keltské ohnisko, parkovisko. Autobusová zastávka SAD cca 7 minút peši od chaty. 

Ubytovanie:

4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe)

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Individuálna

Vedúci:

Veľký brat a Ervín  a ich vládcovia z Fantázie,  ktorí sa postarajú o výchovu a ochranu hrdinov na nebezpečnej výprave naprieč ríšou rozprávkových bytostí známou ako FANTÁZIA.


Priamy odkaz na web: http://www.agenturaok.sk/#aok

Dátum pridania do databázy: 2024-02-19 14:56:22

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory