FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Strážcovia magických svetov Meč osudu


Detský fantasy tábor naplnený dobrodružstvom, zábavou, športom a originálnymi hrami  určený všetkým malým aj väčším deťom.

1. turnus    29.06 - 06.07 (o 69 dní) 6-14 roční - 8 dní za 254 € (7652 Sk) 32 €/deň (956.5 Sk/deň)

tabor Strážcovia magických svetov Meč osudu
Obrázok tábora
Tábor program:

     V stratenom svete plnom tajomstiev a nekonečných dobrodružstiev žije niekoľko detí známych ako Strážcovia magických Svetov". Prvú noc osudu sa hrdinovia opäť vrátia do sveta elementov Vody, Ohňa, Zeme, Svetla, Vetra a Hviezd. Strom života ich prekvapí starou legendou o Meči Osudu, artefakte, ktorý rozhoduje o zániku alebo zrode každého magického sveta elementov. Usadlosť pána svetov je preto v ohrození a pán svetov zvoláva vodcov elementov ako aj ostatných hrdinov do svojej usadlosti. V tom čase je veľkou hrozbou kráľ druidov menom Eivaldracos, temný vládca nočných druidov. Pomáhajú mu Stone Shadow, strážca tieňov, a Gothronian, strážca temných artefaktov.Meč Osudu je kľúčom k budúcnosti všetkých stratených svetov, a tak pán usadlosti vyzýva deti, aby sa vydali na cestu  a získali meč skôr, než padne do rúk temného kráľa druidov Eivaldracosa. Každý z vodcov svetov musí podstúpiť rituál odvahy, aby spolu vytvorili silný tím. Ich cesta je plná napätia, dobrodružstva, skúšok a veľkých hrdinských činov. Rád elementov naučí hrdinov odvahe, múdrosti, skromnosti  a ďalším potrebným zručnostiam. Zároveň  stráži usadlosť Pána svetov a všetkých jej obyvateľov. Hrdinovia čelia výzvam v každom stratenom  svete, stretávajú sa s rôznymi tvárami zla, nočnými druidmi a temnými stvoreniami, ktoré sa snažia zabrániť ich ceste. Ich vlastnosti a priateľstvo sú ich najväčšou silou.  Nakoniec prichádza osudný súboj s Eivaldracosom. Hrdinovia sa musia postaviť jeho nočným druidom a poraziť ich, aby získali Meč Osudu a zachránili Usadlosť pána svetov pred temnou hrozbou. Ich hra je  plná veľkých zážitkov, ale aj veľkých hrdinských činov. Po súboji sa vracajú ako hrdinovia, a ich príbeh sa stáva ďalšou legendou rozprávkovo magického  sveta, inšpirujúc ďalšie generácie detí a ukazujúc, že v sile priateľstva a odvážnych činov spočíva skutočná moc.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Okrem pútavého príbehu a vzrušujúcich hier si deti v tábore vychutnajú stavbu magických osád v blízkom okolí, osviežujúci pobyt v termálnych bazénoch Sklené Teplice, vášnivé športové súboje a turnaje (futbal, stolný tenis, vybíjaná). Nebude chýbať ani RÁD ELEMENTOV, kde sa ponoria do množstva pocitových a zážitkových výziev. Na táborovom ohni sa opekajú špekáčiky a v noci sa hrdinovia zapoja do nočnej hry STRÁŽCOVIA SVETLA.  Starší hrdinovia sa vydajú na nočnú výpravu LOVCI ARTEFAKTOV. KRÁĽOVSKÁ VESELICA prinesie veľkolepú tanečnú zábavu, PENOVÁ ŠOU nabije energiou všetkých Hrdinov a hapening ŠIESTI PROTI ŠIESTIM prinesie vzrušujúci kolektívny zážitok všetkým hrdinom... Táto pútavá dobrodružná hra je určená deťom vo veku od 6 do 15 rokov, ktoré túžia po dobrodružstve, nových priateľstvách a nezabudnuteľných zážitkoch. V prípade nepriaznivého počasia je možná úprava programu.

V cene:

Cena tábora zahrňuje: 4/5 lôžkové izby s balkónom, vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením (sprcha + WC na izbe) Stravovanie v rozsahu plnej penzie (jednotné 5 x denne domáca čerstvá strava + nápoj k jedlu, celodenný pitný režim – čaj alebo malinovka, možnosť dietetických úprav jedla po dohode s organizátorom pobytu a rodičmi) Zdravotný dozor (non stop zdravotná sestra, v prípade akútneho stavu ochorenia doprava osobným autom k lekárovi a späť + poskytnutie základného balíka ošetrenia, liekov a poskytnutia prvej pomoci dieťaťu) Originálny pobytový program (táborová hra + doplnkový denný a večerný program podľa zamerania tábora + spotrebný, pracovný materiál + športové potreby k hrám a súťažiam) Školený tím animátorov s pedagogickou praxou (zabezpečuje programovú a výchovnú časť tábora vrátane celodenného dozoru a starostlivosti o zverené deti) Kúpanie v táborovom bazéne Sladkosti na denné hodnotenie hier a súťaží Spomienkový darček pre každého účastníka tábora + drobné darčeky za výhru v celo táborovej hre Povinné poistenie detí proti úrazu, následkom úrazu + poistenie detí proti neúmyselným škodám v rekreačnom zariadení vrátane poškodenia osobných vecí. 20% /10% DPH a ubytovací poplatok

Príplatky:

9,00 € - Táborová farebná šiltovka s logom (je možnosť objednať a zaplatiť aj pri nástupe na tábor) 7,00 € - Táborové farebné tričko s grafikou a logom (je možnosť objednať a zaplatiť aj pri nástupe na tábor), 14,00 € príplatok za stravu pre účastníkov 14+. * Táborový poukaz je možné uhradiť po dohode s organizátorom aj na splátky. Možnosť uplatniť rekreačný poukaz.


CK Agentúra O.K.

Moško Ladislav, Chata U daniela Repište 179

Telefon: 0905303070
WEB: http://www.aok.sk
e-mail: mosko@agenturaok.sk
Organizuje tabory od roku: 1993
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Chata U Daniela CHKO Štiavnické hory v blízkosti termálnych prameňov kúpelnej obce Sklené Teplice

V areáli:

Horská chata má 70 lôžok. Jedáleň a bufet s kapacitou 70 miest sú vhodné na rôzne pracovné, spoločenské, zábavné a rodinné udalosti (porady, semináre, školenia, svadby, bankety a spoločenské večierky). Priestor je vybavený Tv prijímačom, videom a DVD prehrávačom, svetelnou a zvukovou aparatúrou. Klubovňa má 10 - 16 miest a je vhodná na menšie školenia, porady a semináre pre rôzne firmy a organizácie. Je vybavená TV prijímačom a DVD prehrávačom. V príjemne upravenom a prírodne uzavretom areáli strediska je exteriérový plastový bazén, lovný rybník so skalkou (lov kaprov), ďalej novovybudované multifunkčné ihrisko s večerným osvetlením (na futbal, tenis, volejbal, basketbal a hokej), vonkajší krb s posedení, sezónny bufet, veľké keltské ohnisko, prírodná obora s chovom danielov a muflónov, parkovisko. Autobusová zastávka SAD cca 7 minút peši od chaty.

Ubytovanie:

Chata U daniela 2/4/5 lôžkové izby vybavené vlastným sociálnym a hygienickým zariadením.

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

Individuálna

Vedúci:

V tábore opäť stretnete vedúcich ktorých ste spoznali už v minulom roku. Určite to bude Veľký brat  jeho známa animátorská suita vedúich a animátorov zo škôl v prírode ako Šima, Ariel, Danči, Piškotka a ďalší . Ale ak to chcete vedieť presne volať treba Veľkému Bratovi v máji to bude isté na betón.


Priamy odkaz na web: http://www.agenturaok.sk/#aok

Dátum pridania do databázy: 2024-02-19 16:25:49

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory