FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Dancemánia


Dancemánia je vhodná pre dievčatá (ale aj chlapcov), ktoré majú radosť z pohybu a chcú sa rozvíjať v tanci. Pod vedením lektorov si vyskúšajú rôzne tanečné štýly aby zistili čo sa im najviac páči. 

1. turnus    30.06 - 06.07 (o 9 dní) 8-16 roční - 7 dní za 230 € (6928.98 Sk) 33 €/deň (989.85 Sk/deň)

tabor Dancemánia
Obrázok tábora
Tábor program:

Máte doma mladého nádejného tanečníka? Či už tancuje profesionálne, doma pred zrkadlom, alebo má len radosť z pohybu a chce vyskúšať niečo nové, tak tábor Dancemánia je pre vaše dieťa ako stvorené. Každý deň sa deťom budú venovať profesionálni tanečníci, ktorí ich prevedú rôznymi tanečnými štýlmi. Rozhýbu deti, naučia ich rytmu a spoločne vytvoria nezabudnuteľnú choreografiu Tanečníčky rozdelíme podľa výkonnostných úrovní na začiatočníkov a pokročilých, aby si tábor užili naplno. Začiatočníci počas lekcií objavia, či ich tanec baví a aký štýl sa im páči najviac. Pokročilí zas obohatia svoje tanečné skúsenosti o iné štýly a rozvinú ten svoj najobľúbenejší.Samozrejme nesmie chýbať záverečné vystúpenie, kde všetci ukážu, čo sa počas tábora naučili.Popoludní absolvujú deti parádny táborový program spolu s ostatnými účastníkmi tábora. V ňom absolvujú celotáborovú hru „Vesmírna odysea“, kde budú cestovať po vesmíre a podstupovať dobrodružstvá. V rôznych tradičných aj netradičných úlohách budú súťažiť proti ostatným „posádkam“ o celkového víťaza tábora. Nebudú chýbať táborové klasiky ako nočná hra, penová párty, táborák s gitarou, rôzne športové, umelecké a bláznivé disciplíny. Pôjdeme aj na výlet do ZOO Bojnice, predstavenie nám spraví „Teáter Komika“ alebo si zahráme laser game priamo v tábore. A aby toho nebolo málo, počas osobného voľna budú na deti pripravené rôzne krúžky – kúpanie, športy, umelecké aktivity, jazda na koni, jazda na štvorkolkách, trampolíny alebo chillout zona s premietaním filmov alebo spoločenskými hrami. Jednoducho, na tomto tábore sa nikto nudiť nebude!

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Dancemánia je vhodná pre dievčatá (ale aj chlapcov), ktoré majú radosť z pohybu a chcú sa rozvíjať v tanci. Pod vedením lektorov si vyskúšajú rôzne tanečné štýly aby zistili čo sa im najviac páči. Naučia sa choreografiu, ktorú nakoniec predvedú na záverečnom ceremoniáli. Okrem toho sa zabavia pri táborovom programe, vydajú sa do ZOO Bojnice a spoznajú veľa nových priateľov.

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne, celodenný pitný režim, celodenný animačný program, celodenný zdravotný dozor, laser game priamo v areáli tábora, ZOO Bojnice, tanečné tréningy, materiálne zabezpečenie, odmeny do hier a súťaží, vecné ceny, tričko pre všetkých účastníkov.

Príplatky:

  • Poistenie storna 5,- eur. Môžete bez udania dôvodu zrušiť tábor a peniaze vám vrátime.
  • Doprava – vlakom z Bratislavy, Trnavy, Trenčína, Košíc, Popradu, Kysaku do Vrútok a z Vrútok našim autobusom na stredisko. Cena 15,- eur (je to doprava tam aj späť 


CK Andromeda, s.r.o.

Ing. Michal Kováč, Opatovce nad Nitrou 622, 97202

Telefon: +421907469950
WEB: http://www.ckandromeda.sk
e-mail: eifell@ckandromeda.sk
Organizuje tabory od roku: 2010
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hotel Magura, Chvojnica

V areáli:

V interiéri hotela nájdete vstupnú halu s posedením, jedáleň, bar s bufetom, krytú terasu, spoločenskú miestnosť a saunu. V samostatnej budove sa nachádza veľká krytá telocvičňa, fitness centrum, biliard či stolný tenis. Vonku je trávnaté ihrisko, betónové ihrisko, altánok s posedením, ohnisko s posedením, trampolíny a v letných mesiacoch by mal byť k dispozícií veľký vonkajší bazén. Nájdete tu teda všetko potrebné pre výučbu ale aj aktívne trávenie voľného času. V celom hoteli je dostupná wifi sieť.

Ubytovanie:

Hotel Magura, Chvojnica (okres Prievidza)

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna alebo kombinovaná doprava z miest Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Kysak, Poprad,

Vedúci:

najlepší :)


Priamy odkaz na web: ckandromeda.sk/produkt/dancemania-tanecny-tabor-s-profi-tanecnikmi/

Dátum pridania do databázy: 2023-11-17 13:19:37

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory