FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Hravé dielne


Tábor Hravé dielne je vhodný pre všetky deti, ktoré rady vytvárajú umelecké veci. Tento rok budeme hľadať inšpiráciu v prírode.

1. turnus    30.06 - 06.07 (o 9 dní) 7-16 roční - 7 dní za 230 € (6928.98 Sk) 33 €/deň (989.85 Sk/deň)

tabor Hravé dielne
Obrázok tábora
Tábor program:

Prenesieme sa do kúzelného sveta umenia, kde sa z detí stanú mladí umelci. Naučia sa pracovať s rôznymi materiálmi a pomocou nevšedných umeleckých postupov budú vytvárať malé umelecké diela. Tohtoročnou témou bude inšpirácia prírodou. Budeme pri svojich výtvoroch používať rôzne prírodné materiály a naučíme sa používať aj prírodné farbivá. Vyrobíme si prírodné amulety, budeme vypaľovať hlinené predmety, vyrobíme si mydielka a sviečky, namaľujeme si obraz priamo v prírode alebo si vytvoríme portrét z kamienkov, konárikov a iných prírodných materiálov alebo si vyskúšame techniku zvanú linorez. Deti budú rozdelené na mladšie a staršie, tak aby sa im naši umelci mohli naplno venovať a aby robili veci primerané ich veku.Popoludní absolvujú deti parádny táborový program spolu s ostatnými účastníkmi tábora. V ňom absolvujú celotáborovú hru „Vesmírna odysea“, kde budú cestovať po vesmíre a podstupovať dobrodružstvá. V rôznych tradičných aj netradičných úlohách budú súťažiť proti ostatným „posádkam“ o celkového víťaza tábora. Nebudú chýbať táborové klasiky ako nočná hra, penová párty, táborák s gitarou, rôzne športové, umelecké a bláznivé disciplíny. Pôjdeme aj na výlet do ZOO Bojnice, predstavenie nám spraví „Teáter Komika“ alebo si zahráme laser game priamo v tábore. A aby toho nebolo málo, počas osobného voľna budú na deti pripravené rôzne krúžky – kúpanie, športy, umelecké aktivity, jazda na koni, jazda na štvorkolkách, trampolíny alebo chillout zona s premietaním filmov alebo spoločenskými hrami. Jednoducho, na tomto tábore sa nikto nudiť nebude!

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Tábor Hravé dielne je vhodný pre všetky deti, ktoré rady vytvárajú umelecké veci. Tento rok budeme hľadať inšpiráciu v prírode. Budeme používať rôzne prírodné materiály a farbívá, modelovať a vypaľovať hlinu, vyrábať amulety a mozaiky ale aj sa vyberieme maľovať priamo do prírody. V doplnkovom programe sa zabavíme na táborových hrách, vydáme sa do ZOO Bojnice, okúpeme sa alebo si zajazdíme na off road štvorkolkách.  

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne, celodenný pitný režim, celodenný animačný program, celodenný zdravotný dozor, laser game priamo v areáli tábora, ZOO Bojnice, umelecké krúžky, materiálne zabezpečenie, odmeny do hier a súťaží, vecné ceny, tričko pre všetkých účastníkov.

Príplatky:

  • Poistenie storna 5,- eur. Môžete bez udania dôvodu zrušiť tábor a peniaze vám vrátime.
  • Doprava – vlakom z Bratislavy, Trnavy, Trenčína, Košíc, Popradu, Kysaku do Vrútok a z Vrútok našim autobusom na stredisko. Cena 15,- eur (je to doprava tam aj späť


CK Andromeda, s.r.o.

Ing. Michal Kováč, Opatovce nad Nitrou 622, 97202

Telefon: +421907469950
WEB: http://www.ckandromeda.sk
e-mail: eifell@ckandromeda.sk
Organizuje tabory od roku: 2010
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hotel Magura, Chvojnica

V areáli:

V interiéri hotela nájdete vstupnú halu s posedením, jedáleň, bar s bufetom, krytú terasu, spoločenskú miestnosť a saunu. V samostatnej budove sa nachádza veľká krytá telocvičňa, fitness centrum, biliard či stolný tenis. Vonku je trávnaté ihrisko, betónové ihrisko, altánok s posedením, ohnisko s posedením, trampolíny a v letných mesiacoch by mal byť k dispozícií veľký vonkajší bazén. Nájdete tu teda všetko potrebné pre výučbu ale aj aktívne trávenie voľného času. V celom hoteli je dostupná wifi sieť.

Ubytovanie:

Hotel Magura, Chvojnica (okres Prievidza)

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna alebo kombinovaná doprava z miest Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Kysak, Poprad,

Vedúci:

najlepší :)


Priamy odkaz na web: ckandromeda.sk/produkt/hrave-dielne/

Dátum pridania do databázy: 2023-11-17 14:00:19

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory