FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Ostrov Zazyland


Letný tábor nadupaný akciou a dobrodružstvom! Deti budú musieť prejsť cez mnoho nástrah, aby vyhrali hru Jumanji a zachránili tajomný ostrov Zazyland.

1. turnus    28.07 - 03.08 (o 156 dní) 10-16 roční - 7 dní za 265 € (7983.39 Sk) 38 €/deň (1140.48 Sk/deň)

tabor Ostrov Zazyland
Obrázok tábora
Tábor program:

Na ostrove Zazyland sa opäť rozozvučievajú bubny, čo znamená jediné. Niekto hodil Eifellovou magickou kockou chaosu a zahájil hru Jumanji, ktorá volá všetkých odvážnych dobrodruhov.Ocitnete sa v džungli kde diabolský vedec Blade ukradol miestnemu kmeňu Charašov Posvätný kameň, bez ktorého podľa šamana hrozí ich svetu zánik. Je na vás, aby ste ich zachránili a vrátili posvätný kameň na miesto, ale máte na to len 7 dní. Času je teda málo a netušíte kde začať s hľadaním. Musíte sa teda vydať do džungle, kde na každom kroku číhajú rôzne nástrahy, nebezpečenstvá ale aj rôzne pomôcky. Musíte teda poskladať mapu a dostať sa na správne miesto. A ako to už býva, nie každý je v Jumanji tým, čím je aj v skutočnom svete. Každý má totiž svoje špeciálne schopnosti, vďaka ktorým niekedy vie pomôcť svojmu tímu, ale v niektorých situáciách môže byť naopak na obtiaž. Záleží len od vás, ako si zvládnete rozdeliť úlohy aby práve ten váš kmeň sa stal víťazom ostrova Zazyland.Na tábore na vás čaká splavovanie rieky Váh od Vrútok po Strečno, výlet do Aquparku v Turčianskych Tepliciach alebo jazda na terénnych štvorkolkách, poriadna laser game prestrelka priamo v areáli tábora, nočný výstup na Kľak, večerné kino s pukancami, táborák s gitarkou, kúpanie v hotelovom bazéne s miešanými drinkami (samozrejme nealko), diskopárty s profi osvietením, parostrojom a penovým delom, streľba z lukov a vzduchoviek, nové denné aj nočné hry, pre dobrodruhov prespanie v lese (len v prípade dobrého počasia) a mnoho ďalšieho.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Letný tábor nadupaný akciou a dobrodružstvom! Deti budú musieť prejsť cez mnoho nástrah, aby vyhrali hru Jumanji a zachránili tajomný ostrov Zazyland. Pritom si užijú veľa zábavy, vydajú sa splavovať rieku Váh, vyskúšajú si laser game, zabavia sa v aquaparku v Turčianskych Tepliciach alebo si zajazdia offroad na štvorkolkách. Všetky výlety sú už zahrnuté v cene tábora!

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne, celodenný pitný režim, celodenný animačný program, celodenný zdravotný dozor, laser game priamo v areáli tábora, splav Váhu, Aquapark v Turčianskych Tepliciach alebo offroad jazda na štvorkolkách, nočný výstup na Kľak (pre záujemcov), materiálne zabezpečenie, odmeny do hier a súťaží, vecné ceny, tričko pre všetkých účastníkov.

Príplatky:

  • Poistenie storna 5,- eur. Môžete bez udania dôvodu zrušiť tábor a peniaze vám vrátime.
  • Doprava – vlakom z Bratislavy, Trnavy, Trenčína, Košíc, Popradu, Kysaku do Vrútok a z Vrútok našim autobusom na stredisko. Cena 15,- eur (je to doprava tam aj späť


CK Andromeda, s.r.o.

Ing. Michal Kováč, Opatovce nad Nitrou 622, 97202

Telefon: +421907469950
WEB: http://www.ckandromeda.sk
e-mail: eifell@ckandromeda.sk
Organizuje tabory od roku: 2010
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hotel Magura, Chvojnica

V areáli:

V interiéri hotela nájdete vstupnú halu s posedením, jedáleň, bar s bufetom, krytú terasu, spoločenskú miestnosť a saunu. V samostatnej budove sa nachádza veľká krytá telocvičňa, fitness centrum, biliard či stolný tenis. Vonku je trávnaté ihrisko, betónové ihrisko, altánok s posedením, ohnisko s posedením, trampolíny a v letných mesiacoch by mal byť k dispozícií veľký vonkajší bazén. Nájdete tu teda všetko potrebné pre výučbu ale aj aktívne trávenie voľného času. V celom hoteli je dostupná wifi sieť.

Ubytovanie:

Hotel Magura, Chvojnica (okres Prievidza)

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna alebo kombinovaná doprava z miest Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Kysak, Poprad,

Vedúci:

tí najlepší :)


Priamy odkaz na web: ckandromeda.sk/produkt/ostrov-zazyland/

Dátum pridania do databázy: 2023-11-17 14:36:03

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory