FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Prežitie v divočine


Letný tábor Prežitie v divočine je tábor, kde na deti čakajú dobrodružný kurz, na ktorom sa naučia ako prežiť v prírode. 

1. turnus    14.07 - 20.07 (o -10 dní) 9-16 roční - 7 dní za 250 € (7531.5 Sk) 36 €/deň (1075.93 Sk/deň)

tabor Prežitie v divočine
Obrázok tábora
Tábor program:

Chceš loviť krokodíly holými rukami? Jesť pavúky a naháňať sa s domorodcami? Tak to si na zlej adrese, bohužiaľ. Tu na tábore Prežitie v divočine ťa naučíme “len” praktické veci ktoré sa ti zídu ak sa vyberieš do lesa, na turistiku alebo len tak do prírody.Každý deň bude venovaný niečomu inému čo ti poskytne nové vedomosti. Po úvode, kde sa dozvieš o potrebnej výbave správneho zálesáka sa naučíš viazať uzly, pracovať s nožom, založiť oheň. Naučíš sa ako sa orientovať v prírode a poznať svetové strany. Vyrobíš si jednoduché zbrane, vyskúšaš si zostaviť jednoduché pasce. Pomocou sekier, pílok a iných nástrojov si postavíte prístrešky, kde aj prespíte. “Ulovíte” a uvaríte si vlastné jedlo. Naučíme ťa rozoznať byliny a rastliny, ktoré sa ti v prírode môžu hodiť či už na jedenie, varenie čaju alebo na liečenie. Splavíte s parťákmi najkrajšiu časť Váhu medzi Vrútkami a Strečnom alebo pod dozorom profi inštruktorov absolvujete kurz horolezectva na prírodných skalách v Sekaninách pri Lehote pod Vtáčnikom. Chlapíci z Laser game Wars nám (teda vám) prídu spraviť nezabudnuteľnú prestrelku a tematickú nočnú hru zombie apokalypsa.Že sa to nedá ani stihnúť? Ale dá  O akciu proste nebude núdza. Učenie nebude prebiehať formou nudných prednášok a teórie (aj keď aj tá je niekedy potrebná) ale všetko si vyskúšate. Na konci tábora dobrovoľníkov čaká Skúška prežitia, ktorá preverí, či sa naozaj na tábore naučili nestratiť sa v lese, nezamrznúť, neumrieť od hladu a smädu a nedať sa zožrať divými šelmami. Všetky aktivity sú navyše spojené do celotáborovej hry, počas ktorej jednotlivé “osady” budú súťažiť medzi sebou o totemy a na víťazov čakajú na záver zaujímavé odmeny.Okrem tematických aktivít máme samozrejme pripravené aj oddychovky ako nočné kino, zábavné večerné programy, športové hry, bazén či balónovú vojnu, takže nuda na tomto tábore naozaj nehrozí!Chápeme, že jednotlivé aktivity sa vám (rodičom) môžu zdať nebezpečné. Všetko však bude pod dozorom kvalifikovaných a skúsených animátorov alebo externých profesionálnych inštruktorov. Tábor prežitie v divočine organizujeme už 7 rokov bez akýchkoľvek vážnych zranení.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Letný tábor Prežitie v divočine je tábor, kde na deti čakajú dobrodružný kurz. Naučia sa tam ako založiť oheň, postaviť prístrešok či vyrobiť zbraň a pripraviť si jedlo. Okrem toho sa tento rok vydáme na splav Váhu, naučíme sa liezť na prírodných skalách, zahráme si laser game, vyskúšame geocatching, uvaríme si jedlo na ohni, prespíme vonku alebo podstúpi nočný výstup na Kľak. 

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne, celodenný pitný režim, celodenný animačný program, celodenný zdravotný dozor, laser game priamo v areáli tábora, na výber výlet splav Váhu alebo kurz horolezectva (po dohode možný doplatok aj za druhý výlet 20,- eur), všetky aktivity, kurzy a prednášky, odmeny do súťaží a vecné ceny na záver.

Príplatky:

  • Poistenie storna 5,- eur. Môžete bez udania dôvodu zrušiť tábor a peniaze vám vrátime.
  • Doprava – vlakom z Bratislavy, Trnavy, Trenčína, Košíc, Popradu, Kysaku do Vrútok a z Vrútok našim autobusom na stredisko. Cena 15,- eur (je to doprava tam aj späť 
  • Druhý výlet – v cene je splav alebo horolezectvo (deti si vyberú počas tábora). Je možné doplatiť si aj druhý výlet v cene 20,- eur.


CK Andromeda, s.r.o.

Ing. Michal Kováč, Opatovce nad Nitrou 622, 97202

Telefon: +421907469950
WEB: http://www.ckandromeda.sk
e-mail: eifell@ckandromeda.sk
Organizuje tabory od roku: 2010
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hotel Magura, Chvojnica

V areáli:

V interiéri hotela nájdete vstupnú halu s posedením, jedáleň, bar s bufetom, krytú terasu, spoločenskú miestnosť a saunu. V samostatnej budove sa nachádza veľká krytá telocvičňa, fitness centrum, biliard či stolný tenis. Vonku je trávnaté ihrisko, betónové ihrisko, altánok s posedením, ohnisko s posedením, trampolíny a v letných mesiacoch by mal byť k dispozícií veľký vonkajší bazén. Nájdete tu teda všetko potrebné pre výučbu ale aj aktívne trávenie voľného času. V celom hoteli je dostupná wifi sieť.

Ubytovanie:

Hotel Magura, Chvojnica (okres Prievidza)

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna alebo kombinovaná doprava z miest Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Kysak, Poprad,

Vedúci:

najlepší :)


Priamy odkaz na web: ckandromeda.sk/produkt/prezitie-v-divocine-tabor-zamerany-na-prirodu/

Dátum pridania do databázy: 2023-11-17 14:47:53

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory