FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

V konskom sedle


Tábor v konskom sedle je pre tých najväčších milovníkov koní, na ktoré sa bude chodiť každý jeden deň. Ak Ťa baví starať sa o kone a jazdiť na nich, tak toto je krúžok práve pre Teba. 

1. turnus    30.06 - 06.07 (o -24 dní) 7-16 roční - 7 dní za 320 € (9640.32 Sk) 46 €/deň (1377.19 Sk/deň)

tabor V konskom sedle
Obrázok tábora
Tábor program:

Vysadnúť na koňa a cválať prírodou, to je pre mnohých idylická predstava. U nás si ju však môžeš splniť, či si malý a či veľký. Ak to láka aj teba, pridaj sa k nám a preži neopakovateľný týždeň. Každý deň sa mikrobusmi vydáme na ranč „Farma U nás“, ktorý sa nachádza priamo vo Chvojnici v krásnom lesnom prostredí. Tu nás čaká 10 koní, niektoré sú vhodné pre menších, niektoré sú vhodné pre skúsenejších jazdcov. O koňoch sa dozvieš veľa dôležitých informácií, naučíš sa o ne starať, čistiť ich, česať, učiť sa s nimi bezpečne zaobchádzať a hlavne sa naučíme, ako na nich jazdiť. Najprv samozrejme bezpečne vo výbehu a na vôdzke, neskôr budeme podnikať výlety do krásneho okolia. Na 1 koňa pripadajú cca 3 deti.Popoludní absolvujú deti parádny táborový program spolu s ostatnými účastníkmi tábora. V ňom absolvujú celotáborovú hru „Vesmírna odysea“, kde budú cestovať po vesmíre a podstupovať dobrodružstvá. V rôznych tradičných aj netradičných úlohách budú súťažiť proti ostatným „posádkam“ o celkového víťaza tábora. Nebudú chýbať táborové klasiky ako nočná hra, penová párty, táborák s gitarou, rôzne športové, umelecké a bláznivé disciplíny. Pôjdeme aj na výlet do ZOO Bojnice, predstavenie nám spraví „Teáter Komika“ alebo si zahráme laser game priamo v tábore. A aby toho nebolo málo, počas osobného voľna budú na deti pripravené rôzne krúžky – kúpanie, športy, umelecké aktivity, jazda na koni, jazda na štvorkolkách, trampolíny alebo chillout zona s premietaním filmov alebo spoločenskými hrami. Jednoducho, na tomto tábore sa nikto nudiť nebude!

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Tábor v konskom sedle je pre tých najväčších milovníkov koní, na ktoré sa bude chodiť každý jeden deň. Ak Ťa baví starať sa o kone a jazdiť na nich, tak toto je krúžok práve pre Teba. Na koni budeme podnikať vychádzky do krásneho okolia. Okrem toho ťa čaká perfektný táborový program s ostatnými deťmi ako aj výlet do ZOO Bojnice. 

V cene:

ubytovanie, strava 5x denne, celodenný pitný režim, celodenný animačný program, celodenný zdravotný dozor, laser game priamo v areáli tábora, ZOO Bojnice, kurzy jazdenia a starostlivosti o kone, materiálne zabezpečenie, odmeny do hier a súťaží, vecné ceny, tričko pre všetkých účastníkov.

Príplatky:

  • Poistenie storna 5,- eur. Môžete bez udania dôvodu zrušiť tábor a peniaze vám vrátime.
  • Doprava – vlakom z Bratislavy, Trnavy, Trenčína, Košíc, Popradu, Kysaku do Vrútok a z Vrútok našim autobusom na stredisko. Cena 15,- eur (je to doprava tam aj späť


CK Andromeda, s.r.o.

Ing. Michal Kováč, Opatovce nad Nitrou 622, 97202

Telefon: +421907469950
WEB: http://www.ckandromeda.sk
e-mail: eifell@ckandromeda.sk
Organizuje tabory od roku: 2010
Typ organizácie: cestovná kancelária

Areál:

Hotel Magura, Chvojnica

V areáli:

V interiéri hotela nájdete vstupnú halu s posedením, jedáleň, bar s bufetom, krytú terasu, spoločenskú miestnosť a saunu. V samostatnej budove sa nachádza veľká krytá telocvičňa, fitness centrum, biliard či stolný tenis. Vonku je trávnaté ihrisko, betónové ihrisko, altánok s posedením, ohnisko s posedením, trampolíny a v letných mesiacoch by mal byť k dispozícií veľký vonkajší bazén. Nájdete tu teda všetko potrebné pre výučbu ale aj aktívne trávenie voľného času. V celom hoteli je dostupná wifi sieť.

Ubytovanie:

Hotel Magura, Chvojnica (okres Prievidza)

Sociálne zariadenia sú:

vlastné

Doprava:

individuálna alebo kombinovaná doprava z miest Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Kysak, Poprad,

Vedúci:

tí najlepší :)


Priamy odkaz na web: ckandromeda.sk/produkt/v-konskom-sedle-tabor-s-jazdenim-a-starostlivostou-o-kone/

Dátum pridania do databázy: 2023-11-17 18:47:26

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory