FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg organizácií katalóg táborov

Ck TiliaO našej organizácii:

Cestovná kancelária s ponukou pobytov pre deti predovšetkým v oblasti Belianskych Tatier.Pobyty pre deti v Belianskych tatrách organizujeme od roku 2009. Sú to predovšetkým školy v prírode, lyžiarske výcviky, adaptačné pobyty a detské lestné tábory s hodnotným a originálnym programom.


Z našej histórie:

Rozumieme deťom a záleží nám na kvalitných vedomostiach.
Našim cieľom je ponúknuť Vám viac! Ponúkame pobyty v najkrajšej časti Tatier . Už nikdy nezažijete počas jedného týždňa tak veľa . Nádherné panorámy ,intenzívne spojenie s prírodou , kvalifikovaní lektori , netradičné aktivity a kopec zábavy.

Našou víziou je inšpirovať deti a mládež k hľadaniu a budovaniu vzťahu k prírode. Preferujeme učenie zábavou a aktívnou účasťou detí. Každý program je individuálny, flexibilný, prispôsobený veku a záujmom detí , ale aj ich učiteľov, alebo rodičom .

Špecializujeme sa predovšetkým na objavovanie Belianskych Tatier , vysokohorských biotopov a jeho obyvateľov , porozumeniu životu ihličnatých lesov a objavovanie histórie Belianskych Tatier. 


Naše tábory:

tabor Po stopách Tatranských dinosaurov 2021

Špeciálne pre milovníkov dinosaurov je tu DINOLANDIA 2021.Poznávacia výprava do najkrajšej časti Tatier"Po stopách Tatranských dinosaurov" 
www.penzionjanosik.sk

1. turnus 11.07 - 17.07 (o -21 dní) 7-13 roční - 7 dní za 214 €  31 €/deň
2. turnus 08.08 - 14.08 (o 7 dní) 7-13 roční - 7 dní za 214 €  31 €/deň
tabor Energycamp 2021

Energycamp to je putovanie za zábavou .Každý deň prekonáme nové výzvy.Turistika,cestovanie ,mega atrakcie -to všetko Ťa nabije obrovským množstvom energie. Tak poď s nami vymetať zábavné miesta.
www.penzionjanosik.sk

1. turnus 18.07 - 24.07 (o -14 dní) 9-15 roční - 7 dní za 249 €  36 €/deň
2. turnus 15.08 - 21.08 (o 14 dní) 9-15 roční - 7 dní za 249 €  36 €/deň

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory