FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Mladý záchranár


5. ročník letnej školy Mladý záchranár so sebou prináša pobytový letný tábor pre deti vo veku od 8 do 13 rokov. Deti čaká unikátny program zameraný na bezpečné správanie sa, prvú pomoc a mnoho iného.

1. turnus    14.07 - 19.07 (o -4 dní) 8-13 roční - 6 dní za 334 € (10062.08 Sk) 56 €/deň (1677.01 Sk/deň)

tabor Mladý záchranár
Obrázok tábora
Tábor program:

Tešíme sa, že aj tento rok pre vaše deti pripravujeme letnú školu Mladý záchranár vo forme pobytového tábora. Pre deti bude pripravený bohatý program zameraný na hasičský výcvik, detektívnu pátračku, tréning civilnej ochrany, evakuáciu, prvú pomoc, prevenciu online hrozieb, orientáciu a prežitie v prírode. Program bude zabezpečený v spolupráci so zložkami IZS a ďalšími organizáciami, s ktorými spolupracujeme. Bude rozvíjaný aj používaním inovatívnych a moderných technológií v prepojení s tradíciami a prírodou. Letná škola Mladý záchranár je organizovaná v spolupráci s cestovnou kanceláriou ORBIS AH, s.r.o.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Pobytový letný tábor Mladý záchranár prináša bohatý a jedinečný program, ktorý je zameraný na bezpečnosť, poskytovanie prvej pomoci, zásady prežitia v prírode, ale aj prepojenie moderných technológií s prírodou. Deti sa môžu tešiť na ukážky práce policajtov, hasičov, záchranárov, kynológov, na ktorých sa aj počas tábora zahrajú a budú si môcť vyskúšať na vlastnej koži ich každodennú prácu. Deti sa prostredníctvom moderných technológií (virtuálnej i zmiešanej reality) budú môcť preniesť do prostredia, ktoré nemajú možnosť zažiť v žiadnom inom tábore. Pre deti sú pripravené aj športové aktivity nie len na súši, ale aj v bazéne, ktorý sa nachádza priamo v ekorezorte. A v prípave sú aj ďalšie bombastické a nezabudnuteľné prekvapenia a zážitky.

V cene:

ubytovanie, celodenná strava 5x denne, poistenie, zdravotný dozor, bazén, tričká a ďalšie prekvapenia...


INO-PRE, o.z.

doc. Ing. Viktor Šoltés, PhD., Univerzitná 8661/6A, 01008 Žilina

Telefon: 0917950598
WEB: inopre.sk/letna-skola
e-mail: info@inopre.sk
Organizuje tabory od roku: 2019
Typ organizácie: občianske združenie

Areál:

Ekorezort Vendelín, Podskalie 107, 018 22 Podskalie

V areáli:

Jedinečný ekologický ubytovací rezort s bohatou ponukou komplexných služieb a širokou škálou možností. Rezort, ktorý vás očarí krásou panenskej prírody, unikátnym ubytovaním priamo pod Podskalským Roháčom, množstvom aktivít, relaxom a špičkovou gastronómiou. Ekofood ponuka je predovšetkým starostlivo pripravovaná z poctivých a kvalitných surovín priamo z farmy Ekoraj.

Ubytovanie:

4-6 lôžkové izby v chate so sociálnym zariadením.

Sociálne zariadenia sú:

na poschodie

Doprava:

individuálne

Vedúci:

Katarína - skúsená lektorka aktivít pre deti, žiakov a študentov zameraných na bezpečnosť, BOZP a prevenciu rizík. Prepája inovatívne formy vzdelávania s praktickou výučbou. Jedna zo zakladateliek letného tábora Mladý záchranýr. Je zodpovednou osobou za organizáciu tábora, komunikáciu so sponzormi a zameranie aktivít tábora. Viktor - skúsený lektor preventívnych aktivít pre deti a mládež s dôrazom na prevenciu šikany a kyberšikany, internetovej bezpečnosti a ďalších aktivít zameraných na bezpečnosť detí a mládeže. Jeden zo zakladateľov letného tábora Mladý záchranár je zodpovedný za program tábora a komunikáciu so spolupracujúcimi organizáciami a rodičmi účastníkov. Valéria - pedagogička a skúsená lektorka voľnočasových aktivít pre deti, mládež, ale aj študentov. Zabezpečuje pracovné a voľnočasové aktivity zamerané na rozvoj tímov, kreativitu, zvládanie stresu a zážitkové hry. V tábore Mladý záchranár je zodpovedná za organizáciu, administratívnu činnosť a mentoring animátorov. Filip - zdravotnícky záchranár, ktorý má bohaté skúsenosti so zdravotným dozorom nie len na detských táboroch, ale aj na ďalších celospoločenských hromadných podujatiach. Absolvent urgentnej zdravotnej starostlivosti, študent krízového manažmentu a zamestnanec záchrannej zdravotnej služby, ktorý sa postará nie len o zdravie detí, ale o ich bezpečnosť.


Dátum pridania do databázy: 2024-05-06 15:04:58

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory