FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

VICTOUR

EMAILING

 


 
 
reklama - VITOUR
 
katalóg organizácií katalóg táborov

Medzinárodná Jazyková AgentúraO našej organizácii:

Medzinárodná Jazyková Agentúra pôsobí v Žiline a ponúka výučbu cudzích jazykov - MJA jazyková škola Žilina (efektívne mikroskupiny max. 4 osoby v jazykovom kurze) a pre klientov z celého Slovenska kvalitné jazykové pobyty v zahraničí. Pôsobíme od roku 2005. Ponúkame individuálny prístup, kvalitný servis a starostlivosť o zákazníka a prijateľné ceny. Teraz - akcia na jazykové pobyty - zľavy na servisné poplatky a zľavy na dlhodobejšie programy a pobyty v zahraničí.Zľavy pre kamarátov a súrodencov. KONTAKTUJTE NÁS: 0915 875 414 alebo 0903 966 043, mjazilina@mjazilina.sk, info@kurzy-pobyty.sk. Pozrite si naše webové stránky: www.mjazilina.sk alebo www.kurzy-pobyty.sk.Z našej histórie:

Medzinárodná Jazyková Agentúra pôsobí od januára 2005. Lektori pôsobiaci v spoločnosti majú dlhoročné skúsenosti v oblasti výučby cudzích jazykov, ktoré neustále zdokonaľujú. Pracujeme s novými metodikami a trendmi v oblasti vzdelávania a naši lektori sú pravidelne účastníkmi kvalitných seminárov a konferencií zameraných na túto tému. Radi pracujeme aj s deťmi a teenagermi, čoho dôkazom sú aj kvalitné jazykové tábory, ktoré našim menším zákazníkom alebo teenagerom ponúkame a zaznamenávame spokojnosť. V súvislosti s jazykovými pobytmi v zahraničí ponúkame len to najlepšie a overené. Zahraničné školy, s ktorými spolupracujeme sú lídrami vo svojej oblasti, väčšinu sme osobne navštívili. Náš zákazník preto vždy presne vie kam ide a čo od jazykového pobytu alebo tábora môže očakávať.


Naše tábory:

tabor Football Summer Camp Anglicko

Futbalový jazykový tábor Anglicko je profesionálny letný program zameraný na podporu komumikačných zručností v angličtine a rozvoj zručností vo futbale. Každý účastník obdrží medailu a certifikát.
v starostlivo vybraných rodinách

1. turnus 01.07 - 31.08 (o 161 dní) 13-17 roční - 62 dní za 1475 €  24 €/deň
tabor ENGLISH SUMMER CAMP Anglicko

Skvelý, jedinečný a zábavný jazykový pobyt. Komunikačné cvičenia,roleplay, projekty, britská kultúra, britskí ľudia, história a legendy, kvízy, súťaže, športové hry a relax:-)
starostlivo vybrané anglické rodiny, doprovod do UK

1. turnus 01.07 - 31.08 (o 161 dní) 12-17 roční - 62 dní za 1500 €  24 €/deň
tabor Ice Hockey Summer Camp Canada

Profesionálny letný jazykový a hokejový tábor pre teenagerov. Rozvíja hokejové zručnosti s ex NHL hráčmi a komunikáciu v angličtine. Účastníkov čaká medzinárodná a priateľská atmosféra. 
v starostlivo vybranej rodine, jednoposteľová izba

1. turnus 01.07 - 31.08 (o 161 dní) 8-17 roční - 62 dní za 1500 €  24 €/deň

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory