FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg organizácií katalóg táborov

Medzinárodná Jazyk AgentúraO našej organizácii:

Medzinárodná Jazyková Agentúra pôsobí v Žiline a ponúka výučbu cudzích jazykov - MJA jazyková škola Žilina (efektívne mikroskupiny max. 4 osoby v jazykovom kurze) a pre klientov z celého Slovenska kvalitné jazykové pobyty v zahraničí. Pôsobíme od roku 2005. Ponúkame individuálny prístup, kvalitný servis a starostlivosť o zákazníka a prijateľné ceny. Teraz - akcia na jazykové pobyty - zľavy na servisné poplatky a zľavy na dlhodobejšie programy a pobyty v zahraničí.Zľavy pre kamarátov a súrodencov. KONTAKTUJTE NÁS: 0915 875 414 alebo 0903 966 043, mjazilina@mjazilina.sk, info@kurzy-pobyty.sk. Pozrite si naše webové stránky: www.mjazilina.sk alebo www.kurzy-pobyty.sk.Z našej histórie:

Medzinárodná Jazyková Agentúra pôsobí od januára 2005. Lektori pôsobiaci v spoločnosti majú dlhoročné skúsenosti v oblasti výučby cudzích jazykov, ktoré neustále zdokonaľujú. Pracujeme s novými metodikami a trendmi v oblasti vzdelávania a naši lektori sú pravidelne účastníkmi kvalitných seminárov a konferencií zameraných na túto tému. Radi pracujeme aj s deťmi a teenagermi, čoho dôkazom sú aj kvalitné jazykové tábory, ktoré našim menším zákazníkom alebo teenagerom ponúkame a zaznamenávame spokojnosť. V súvislosti s jazykovými pobytmi v zahraničí ponúkame len to najlepšie a overené. Zahraničné školy, s ktorými spolupracujeme sú lídrami vo svojej oblasti, väčšinu sme osobne navštívili. Náš zákazník preto vždy presne vie kam ide a čo od jazykového pobytu alebo tábora môže očakávať.


Naše tábory:

tabor Happy Children Camp Žilina

Skvelý denný jazykový tábor pre deti zo Žiliny a okolia. Pestrý program, intenzívny jazykový program, výlety, projekty, kvízy, športové aktivity, súťaže a čistý vzduch.
klubový denný tábor bez ubytovanie

1. turnus 22.07 - 26.07 (o 4 dní) 4-10 roční - 5 dní za 169 €  34 €/deň
2. turnus 05.08 - 09.08 (o 18 dní) 4-10 roční - 5 dní za 169 €  34 €/deň
3. turnus 12.08 - 16.08 (o 25 dní) 4-10 roční - 5 dní za 169 €  34 €/deň

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory