FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg organizácií katalóg táborov

Nitrianska šachová akadémiaO našej organizácii:

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo 03.03.2016 v Nitre a venujeme sa hlavne mládeži, ktorá má záujem tráviť svoj voľný čas aj inak ako len pri počítači a chcú robiť niečo pre seba. Sme však aj partia ľudí, skúsených šachistov, ktorá má záujem robiť správnu vec a naučiť deti umeniu, ktoré sa volá šach. Sme presvedčení, že deťom a mládeži môže práve šach dať veľa do života a naštartovať ho správnym smerom.


Z našej histórie:

Naše skúsenosti s prácou s deťmi siahajú ešte pred samotný vznik našej akadémie a máme dlhoročnú prax s vedením a trénovaním detí.Od r. 2016, každý rok organizujeme Denný letný šachový a zábavný tábor s veľmi dobrými referenciami. Preto sme sa rozhodli aj tento rok v tom pokračovať.


Naše tábory:

tabor Denný letný športovo-šachový tábor

Tábor je zameraný na všestranné športové vyžitie, poznávacie aktivity, hry, súťaže, relax. Hlavne sa budeme zabávať.
bez ubytovania

1. turnus 11.07 - 15.07 (o 8 dní) 7-14 roční - 5 dní za 99 €  20 €/deň
2. turnus 18.07 - 22.07 (o 15 dní) 7-14 roční - 5 dní za 99 €  20 €/deň
tabor Letný pobytový tábor Bojná

Tábor rytierov a hradných dám, kde česť, odvaha a statočnosť,nie sú len prázdne slová, ale pravé hodnoty, ktoré tu vyznávame.
v areáli, v 2-lôžkových izbách, v bungalovoch

1. turnus 31.07 - 06.08 (o 28 dní) 7-14 roční - 7 dní za 250 €  36 €/deň

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory