FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg táborov

Koníčkársky tábor


Náplňou koníčkarského turnusu bude predovšetkým výučba jazdy na koňoch pod odborným dohľadom. Deti sa tiež naučia ako sa treba o kone starať. V DT budú mať bohatý večerný program.

1. turnus    05.07 - 14.07 (o 75 dní) 7-15 roční - 10 dní za 385 € (11598.51 Sk) 39 €/deň (1159.85 Sk/deň)

tabor Koníčkársky tábor
Obrázok tábora
Tábor program:

Náplňou koníčkarskeho turnusu bude predovšetkým výučba jazdy na koňoch pod odborným dohľadom. Deti sa tiež naučia ako sa treba o kone starať. V DT budú mať bohatý večerný program.Budú aj klasické táborové programy ako olympiáda, jarmok, hľadanie zlatého pokladu, karneval, diskotéky atď.  PODMIENKOU ÚČASTI JE, ŽE DIEŤA NEBUDE MAŤ MOBIL, TABLET, POČÍTAČ!!! Bližšie info na www.spojsivanka.sk a tiež na facebooku: Tábor "Čudujme sa!"

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Deti sa okrem jazdenia na koníkoch naučia ako sa o ne starať, naučia sa niečo o jazdeckých súťažiach, o ochrane prírody atď. Zažijú tiež klasické táborové programy ako olympiáda, jarmok, hľadanie zlatého pokladu, kúpanie, diskotéky, celodenné táborenie v prírode spojené s varením gulášu atď.

V cene:

ubytovanie (v DM), strava 5x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera), pitný režim, poistenie, pedagogickí pracovníci, inštruktori pri koňoch, autobusový výlet, odmeny za súťaže, táborové tričko

Príplatky:

Nie sú.


Spojená škola

Mgr.Mária Floreková, Ing.Juraj Mudroch, SNP 30, 900 28 Ivanka pri Dunaji

Telefon: 0907685824,0917563076
WEB: http://www.spojsivanka.sk
e-mail: florekova.majka@gmail.com
Organizuje tabory od roku: 2004
Typ organizácie: iné

Areál:

Areál Spojenej školy v Ivanke pri Dunaji sa nachádza na konci dediny v tichom prostredí neďaleko lesa

V areáli:

Súčasťou areálu je školský internát, jedáleň, spoločenská sála, telocvičňa, posilňovňa, vonkajší športový areál mimo iného aj s tenisovými kurtami, internet klub, odborné učebne atď.

Ubytovanie:

Ubytovanie v zrekonštruovanom školskom internáte v 3.-posteľových izbách, vkusne zariadených, sociálne zariadenia na chodbách sú novozrekonštruované.

Sociálne zariadenia sú:

na poschodie

Doprava:

individuálne

Vedúci:

Vedúcou tábora je Mgr. Mária Floreková, ktorá má bohaté skúsenosti s detskými tábormi v rôznych funkciách. Oddielovými vedúcimi sú bývalí absolventi školy a detských táborov.


Priamy odkaz na web: http://www.spojsivanka.sk/aktivity-skoly/detske-tabory

Dátum pridania do databázy: 2024-01-22 10:19:15

1 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie
Patricia | 4. 7. 2016 o 11:14 | #5298 | reagovať

NAJ TABOR
Najlespi tabor , moje deti sa nevedia dockat na dalsi rok kedy opat budu moct sa stretnut s kamaratmi :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory