FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

VICTOUR

EMAILING

 


 
 
reklama - VITOUR
 
katalóg táborov

Jazykový tábor - Multikulti (Jar)


Denný jazykový tábor v Bratislave. Dozvieme sa niečo nové o iných kultúrach, precvičíme si svoje jazykové znalosti Angličtiny, vyrobíme nejaké drobnosti pre blízkych a všetko s poriadnou dávkou zábavy.

1. turnus    17.02 - 21.02 (o -222 dní) 6-14 roční - 5 dní za 119 € (3584.99 Sk) 24 €/deň (717 Sk/deň)

tabor Jazykový tábor - Multikulti (Jar)
Obrázok tábora
Tábor program:

Hello! Jarný jazykový tábor? Skvelá odmena za polročné snaženie v škole a navyše zmysluplne strávený čas detí. To je to čo ponúkajú Táborčatá cez tábor MultiKulti – spring edition. Počas tohto týždňa deti budú spoznávať rôzne kultúry hlavne prostredníctvom anglického jazyka priamo od ľudí ktorý pochádzajú z rôznych kútov sveta. Do not worry, still tam bude niekto kto vaše detí usmerní v ľubozvučnej materskej slovenčine.Ako už býva u nás zvykom, máme dynamické tábory ktoré nie sú len na jednom mieste, ale objavujú rôzne miesta milovanej Bratislavy a vždy na konci týždňa zakončujeme naše tábory s lasergame! V prípade zlého počasia budeme pod strechou a v teple SoŠ Svätoplukova.Kto nás pozná vie že o aktivity s nami nie je núdza a že na tábore dieťa nepotrebuje ani cent. Cestovné, vstupy a hostia sú zarátané v cene.Na deti budú počas celého tábora dávať pozor odborne vyškolení animátori, ktorí sa postarajú o aktívne vyplnenie času detí, o program tábora a v neposlednom rade o skvelú náladu. Deťom zabezpečíme pitný režim,  zdravú stravu a to v podobe desiaty, obedu a olovrantu počas celej doby táborov, stravu nám zabezpečuje externý dodávateľ.

Ďalšie zaujímavosti tábora:

Deti budú mať nabitý program plný zaujímavých a zábavných aktivít, pri ktorých sa aj niečo nové naučia a obohatia si svoju slovnú zásobu. Nebudú chýbať ani rôzne zaujímavé sútaže a dobrá nálada našich šikovných animátorov!

V cene:

cestovné, vstupy, strava


Taborcata, o.z.

Ján Balážka, Legionárska 19, 831 04 Bratislava 3

Telefon: 0944275548
WEB: http://www.taborcata.sk
e-mail: taborcata@taborcata.sk
Organizuje tabory od roku: 2016
Typ organizácie: občianske združenie

Areál:

Bratislava (Tower 115)

V areáli:

Bratislava (Tower 115)

Ubytovanie:

denný tábor


Priamy odkaz na web: http://taborcata.sk/akcie/tabory/

Dátum pridania do databázy: 2019-11-10 00:35:09

0 príspevkov v diskusii | >> pridať reakciu do diskusie

| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory