FAQ O NÁS DOMOV  

Tábory - celoslovenský katalóg táborov

EMAILING

 


 
 
reklama -
 
katalóg organizácií katalóg táborov

Taborcata, o.z.



O našej organizácii:

Občianske združenie Táborčatá od svojho vzniku v roku 2015 zorganizovalo v Bratislave denné tábory pre stovky spokojných detí. Počas letných prázdnin od roku 2016 organizujeme prímestské denné tábory vo veku od 6 do 13 rokov z rozličných sociálnych skupín s cieľom zmysluplne vyplniť ich voľný čas. Počas našich táborových dní a akcií organizovaných s nami zažijete veľa táborových aktivít, a to hier, výletov a náučno-výchovných aktivít v rámci táborového programu. Viac o táboroch sa dozviete v časti tábory.


Z našej histórie:

Marián "Majky" Makva: Moje prvé kroky s animovaním začali už v roku 2009, kedy som ako dobrovoľný animátor v Partizánskom mohol získať svoje prvé skúsenosti, hodnoty a jedinečný prístup k deťom. Tu som získal praktické ale aj teoretické znalosti v oblasti animovania cez rôzne workshopy školenia ale samozrejme aj tábory. Po 3 rokoch, som sa rozhodol svoje nabité znalosti priniesť aj do iných organizácií, prvou takou bola v Horných Hámroch, išlo o konské tábory, ktoré mali úplne iný koncept ako som bol zvyknutý, tu som bol vedúci celého tábora a zodpovedný okrem zábavy deti aj za ich režim dňa. Tento tábor bol veľmi spojený s prírodou, čo sa mi veľmi páčilo, avšak bolo potrebné sa posunúť a spolupracovali sme až do roku 2016, kedy som si založil spolu s ďalšími kvalitnými animátormi vlastnú organizáciu, kde organizujeme denné tábory v Bratislave.


Naše tábory:


| Hore | Titulná stránka | Pridať tábor | Chcem byť vedúci | Reklama | Kontakt |

DETSKÉ TÁBORY na Slovensku - cez 300 nových táborov každý rok. Hľadáte detský tábor? Rôzne cestovné kancelárie - CK. Cestovne kancelarie - porovnanie cien. Vyhľadávanie rady pokec diskusia porovnanie. Práca vedúci... Cestovny ruch inzercia tábor superstar novinky

tabor letný tábor tábory tabory pionierske. tabory pionierske tábory rekreacie rekreácie. detske tabory detské letné tábory detsketabory detske rekreacie. detské rekreácie detske letne tabory